Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Dyrektor generalny FanDuel, Matt King, ogłasza plany odejścia z firmy

Prezes FanDuel, Matt King zapowiedział rezygnację ze stanowiska. Ogłoszenie pojawia się, gdy właściciel FanDuel, Flutter Entertainment, rozważa możliwość umieszczenia „małego udziału” firmy w USA.

Matt King to Leave FanDuel

Flutter Entertainment ogłosił dzisiaj, że Matt King , CEO FanDuel, zrezygnuje ze swojego stanowiska . Przez prawie cztery lata z FanDuel, King popychał firmę do transformacji z operatora online Daily Fantasy w prawdziwego lidera na amerykańskim rynku zakładów sportowych i gier online .

Ogłoszenie pojawia się w momencie, gdy Flutter ujawnił, że ocenia potencjalny wpis „małej stawki” FanDuel w USA. Podczas gdy FanDuel zainicjował proces mianowania nowego CEO, King zgodził się pozostać w firmie przez ten czas. Mając to na uwadze, Flutter przyznał, że odejście Kinga może „ wpłynąć na czas ewentualnego umieszczenia na liście w USA ”.

Wiodący FanDuel był przywilejem, mówi King

Odnosząc się do tematu, King powiedział, że prowadzący FanDuel przez ostatnie 4 lata był przywilejem . Ponadto przyznał, że był to niezwykle ekscytujący okres dla firmy. King podkreślił, że FanDuel ma obecnie dobrą pozycję na kolejny rozdział rozwoju. Ponadto dodał, że teraz jest czas, aby „ skorzystał z nowych możliwości ”.

To był zaszczyt prowadzić FanDuel przez ostatnie 4 lata przez niezwykle ekscytujący okres dla firmy.

Matt King

Ponadto King podziękował zespołowi Flutter i dyrektorowi generalnemu Peterowi Jacksonowi za ich ciągłe wsparcie od momentu przejęcia FanDuel 3 lata temu. Podsumowując, powiedział, że nie ma wątpliwości, że firma będzie się dalej rozwijać i życzył wszystkiego najlepszego dla przyszłości swoich kolegów i FanDuel.

Dyrektor generalny Fluttera, Peter Jackson, podziękował Kingowi za ciężką pracę i poświęcenie

Flutter Dyrektor generalny Entertainment, Peter Jackson , podziękował Kingowi za znaczący wkład w pomoc FanDuel w zostaniu amerykańskim sportem lider rynku zakładów bukmacherskich . Ponadto przyznał, że od czasu, gdy Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych obalił PASPA w 2018, FanDuel odnotował niesamowity wzrost.

Chciałbym skorzystać z okazji, aby podziękować Mattowi za jego znaczący wkład w uczynienie FanDuel liderem rynku amerykańskiego, jakim jest dzisiaj.

Peter Jackson, dyrektor generalny Flutter Entertainment

Według Jacksona, King znacząco przyczynił się do tego wzrostu przywództwo i silny zespół, który został wokół niego zbudowany. Ponadto dyrektor generalny Fluttera powiedział, że chociaż firma przykro, że King odchodzi, firma jest w świetnej formie . Podsumowując, Jackson powiedział, że proces zatrudniania nowego dyrektora generalnego FanDuel został rozpoczęty, a firma nadal koncentruje się na utrzymaniu swojej pozycji na czele rynku amerykańskiego.

Powrót do góry przycisk