Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

FanDuel zainwestuje 15 milionów dolarów w Atlancie w stanie Georgia

FanDuel, wiodąca amerykańska firma hazardowa, ogłosiła, że zainwestuje 15 miliony dolarów i więcej w biurze w Atlancie i zatrudnij + 900 ludzi.

FanDuel wyda 15 mln USD na biura w Atlancie

FanDuel , gigant branży hazardowej, powiedział, że planuje zainwestować co najmniej 15 miliona dolarów w nowym biurze w Atlancie i zatrudnienie więcej niż 900 ludzi , koncentrując się na innowacjach, produkcji i technologii. FanDuel jest spółką zależną Flutter Entertainment Plc , międzynarodowego lidera branży z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Ma platformę dostępną w stanach 10 , z wyłączeniem Gruzji.

Flutter kupił w zeszłym roku większość akcjonariuszy FanDuel za 4,2 mld USD , po zakupie 58% w 2018 . FanDuel oferuje również zakłady sportowe w kasynach naziemnych w niektórych stanach. Zakłady sportowe są dozwolone online w kasynach w stanach 11 i Dystrykcie Kolumbii. Firma ma ponad 12 milionów klientów w USA, a jej siedziby znajdują się w Los Angeles, Nowym Jorku i Orlando na Florydzie.

Ustawodawcy z Georgii próbowali sprzeciwić się legalizacji zakładów sportowych, pomimo profesjonalnych drużyn sportowych Atlanty, które chciały zwiększyć zaangażowanie fanów.

FanDuel do rekrutacji studentów z lokalnych kampusów

FanDuel szukałby sposobów na tworzenie kursów i szkolenie przyszłych pracowników na uniwersytetach w Gruzji. Będzie aktywnie rekrutować studentów z lokalnych kampusów. Według urzędników nie jest jeszcze jasne, kiedy FanDuel powstanie w Midtown Atlanta , ale stan obiecał pomoc w szkoleniu zawodowym. Firma stworzy warsztaty dla przyszłych pracowników, mieszkańców stanu.

FanDuel Set on Growth Trajectory w USA

FanDuel może wkrótce wprowadzić swoje produkty związane z fantastycznymi zakładami sportowymi w Luizjanie, ponieważ prawodawcy są coraz bliżej udzielenia mu zielonego światła. Według dyrektora ds. Rządowych firmy Stacie Stern , FanDuel negocjuje wprowadzenie swoich produktów do tego stanu. Fani sportu mogą wkrótce zobaczyć ekscytujący sezon piłkarski z premierą FanDuel.

FanDuel niedawno podpisał umowę partnerską z The Ringer , chcąc zapewnić swoim widzom bardziej wciągające wrażenia z gry. Firmy skoncentrują się na promocji każdego ze swoich aktywów. Partnerstwo potrwa do lutego 2022.

W kwietniu Scientific Games rozszerzyło swoje OpenSports do FanDuel w Illinois i Indianie, co czyni je trzecim i czwartym stanem. SG zaoferuje FanDuel Group swoją dedykowaną platformę OpenSports. Flutter i Scientific Games są partnerami przez ostatnie 20 lat.

Powrót do góry przycisk