Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Gry naukowe dodają tytuły Pixiu do platformy agregującej

Dostawca technologii gier Scientific Games ogłosił dzisiaj zawarcie wyłącznej wieloletniej umowy z twórcą gier Pixiu Gaming do dystrybucji swoich tytułów za pośrednictwem ekosystemu OpenGaming na regulowanych rynkach Ameryki Północnej.

Pixiu oferuje dywersyfikację z dala od automatów

Umowa, dzięki której agregacja treści Scientific Games OpenGaming jest wyłącznym dystrybutorem gier Pixiu, znacząco wzbogaca jej ofertę i pomaga potwierdzić jej rosnącą popularność wśród operatorzy loterii w Ameryce Północnej.

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Scientific Games na rozwijający się rynek amerykański. Skupiając się na wysokiej jakości, intuicyjnych grach, często dostosowanych za pomocą logo naszych partnerów, Scientific Games jest dla nas naturalnym partnerem i nie możemy się doczekać, aby w ciągu roku wprowadzać na rynek kolejne ekscytujące tytuły ”.

Tony Plaskow, założyciel Pixiu Gaming

Twórca gier na zamówienie Pixiu jest twórcą wielu ulubionych graczy, wiodących na rynku gier Keno, Baccarat i Reactor dostarczanych niektórym z głównych klientów loterii, takich jak Lotto Quebec , British Columbia Lottery Corporation (BCLC) i Atlantic Lottery Corporation (ALC) .

„Nasza umowa z Pixiu odzwierciedla zasięg i siłę OGS. Poprzez ciągłe dodawanie większej ilości wysokiej jakości treści od różnych dostawców, takich jak Pixiu, generujemy silny impuls na rynku północnoamerykańskim ”.

Dylan Slaney, starszy wiceprezes ds. Gier, gier cyfrowych, gier naukowych

Pierwszy zestaw gier Pixiu na premierę w New Jersey

Platforma agregująca treści OpenGaming uruchomi wraz z wybranymi partnerami na rynku w New Jersey pierwszą grę Pixiu, Lucky Squeeze Baccarat , później to rok, aby przyciągnąć graczy niezrównanym, autentycznym doświadczeniem w kasynie, przedefiniowując interaktywny bakarat, oferując im pełną kontrolę nad wyciskaniem kart, oprócz pełnej tablicy wyników „ 5 dróg ” i buta z 8 pokładami.

„Z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszej długotrwałej współpracy i współpracy z Pixiu, aby zapewnić naszym partnerom w całych Stanach Zjednoczonych nowe i unikalne mechanizmy. Koncentrując się na produktach innych niż automaty, w tym potężnym Keno , Baccarat i Reactor, Pixiu daje operatorom możliwość dotarcia do nowych graczy i odróżnienia ich portfeli od automatów. ”

Dylan Slaney, Starszy wiceprezes ds. Gier, gier cyfrowych, gier naukowych

Podobnie jak klienci loterii, Pixiu jest zaangażowane w odpowiedzialne granie i wspieranie lokalnych społeczności i celów charytatywnych, a organizacja charytatywna Forget Me Not Children’s Hospice i Kamloops Food Bank należą do organizacji charytatywnych, które już otrzymały darowizny od twórcy gier. obejmują niektóre znane firmy z branży, takie jak Entain, która ogłosiła w marcu nowe 3-letnie przedłużenie umowy, a także BetMGM po tym, jak marka zakładów sportowych i dostawca technologii uzgodniły umowę w październiku ubiegłego roku.

W kwietniu Scientific Games podpisało umowę dystrybucyjną z Fantasma na dodanie niektórych ekskluzywnych gier tego producenta do platformy OpenGaming.

W październiku 2020, NetEnt zgodził się na dystrybucję swoich treści iGaming za pośrednictwem platformy agregującej, a wkrótce potem przez dewelopera automatów Big Time Gaming.

Powrót do góry przycisk