Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Gry Pariplay są już dostępne w Kolumbii

Wiodący agregator i dostawca usług Pariplay Ltd firmy Aspire Global uruchomił gry w Kolumbii z wiodącym operatorem Codere.

Pariplay nadal rośnie w Ameryce Łacińskiej

W ramach umowy, która pomoże jej umocnić jej miejsce w rozwijającej się hiszpańskojęzycznej branży, dostawca z Malty podjął debiut na karcie gier Codere.

Umowa wpisuje się w ogólny plan ekspansji Aspire Global w Ameryce Łacińskiej. BtoBet, siostrzana firma Pariplay i spółka zależna Aspire Global, podpisała w Kolumbii prestiżowe umowy na zapewnienie platformy Neuron 3 do zarządzania kontami sportowymi i zawodników (PAM) dla Betfair i William Hill.

Dyrektor handlowy w Pariplay, Christine Lewis , powiedziała: „Uważamy, że Ameryka Łacińska to rynek o dużym potencjale wzrostu a nasza współpraca z Codere Colombia ma duże znaczenie dla zwiększenia liczby widzów naszych meczów w regionie ”.

Lewis kontynuował, mówiąc, że Pariplay jest optymistą, że sukces ich portfolio gier będzie się nadal ulepszać, gdy zaczną działać, dzięki tak silnej pozycji w branży.

Menedżer produktu w kasynie w Codere, Sarit Adania , skomentowała, że automaty Pariplay pomogą Codere poszerzyć portfolio automatów w Kolumbii, a firma wie, jak sławne są tam te gry.

Jest to partnerstwo, które według Codere przyniosłoby korzyści wszystkim par remisuje w obszarze, w którym gry online szybko się rozwijają.

Tegoroczna pariplay to świetny początek

Umowa jest ostatnią z serii umów podpisanych przez Pariplay na kontrolowanym rynku Kolumbii i daje Codere dostęp do szerokiego portfolio ponad 120 kreatywnych i rozrywkowych automatów do gier Pariplay.

W kwietniu Greentube, główny sprzedawca detaliczny i producent rozwiązań do gier dla Internetu i urządzeń mobilnych, podpisał z Pariplay międzynarodową umowę dystrybucyjną.

Greentube, spółka zależna NOVOMATIC Interactive, udostępniła swoje treści na stronie Pariplay’s Fusion zgodnie z warunkami umowy.

Pariplay podpisał w marcu kolejne studio na swojej stronie Fusion, a Gamshy dołączył do grona oddanych dostawców usług iGaming. Pariplay zapewnia teraz jeszcze bardziej wartościowe portfolio gier potencjalnym partnerom, jednocześnie przyciągając nowych dzięki zróżnicowanemu wyborowi gier Gamshy.

Na licencji krajowego organu regulacyjnego Kolumbii, Coljuegos , Codere działa online pod nazwą Codere Apuestas.

Na jego FusionTM Platforma , która jest również wyposażona w różnorodne mechanizmy konwersji, przechowywania i narzędzi, Pariplay agreguje tysiące innych z niektórych najbardziej znanych studiów w branży, oprócz własnego tytuły.

Więcej niż 16 kontrolowanych rynków ma teraz licencje na tę witrynę.

Powrót do góry przycisk