Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Londoner Macao ma zostać otwarte przed chińskim Nowym Rokiem

Sands China planuje otwarcie swojej nowo przemianowanej nieruchomości The Londoner Macao , poinformował GGRAsia, zwracając uwagę na dostępność rezerwacji na pobyty w ośrodku od 22 stycznia.

Święto fazy 1

Według komunikatu prasowego opublikowanego we wtorek przez chińską spółkę zależną Las Vegas Sands (LVS), firma planuje oficjalną ceremonię na początek lutego 2021 r., Aby uczcić zakończenie pierwszego etapu projektu renowacji ośrodka.

„The Londoner Macao zaoferuje naszym gościom kolejne nowe i ekscytujące przeżycie, jednocześnie ilustrując nasze zaangażowanie na rzecz Makau i poszerzenie oferty turystycznej”.

Robert Goldstein, prezes i dyrektor operacyjny, Las Vegas Sands

Prezes grupy zajmującej się grami w Las Vegas zasugerował niepewność związaną z procesem wycofania dla 5 operatorów kasyn w Makau, ponieważ ich prawa do gier wygasną w czerwcu 2022 r. Analitycy, w tym ci z Morgan Stanley, są przekonani, że rząd Makau przedłuży koncesja do 2025 r.

Inna właściwość tematyczna

Nieruchomość o tematyce brytyjskiej The Londoner Macao będzie dalej rozwijać „udane osiągnięcia” Sands China w odniesieniu do nieruchomości tematycznych, dodając do Weneckiego Makau i Paryskiego Makau, uzupełniając Specjalny Region Administracyjny (SAR) Chin jako czołowy miejsce wypoczynku i spotkań, targów motywacyjnych, konferencji i wystaw (MICE).

Wcześniej znany jako Sands Cotai Central, The Londoner Macao będzie zawierał 3 restauracje o tematyce brytyjskiej, The Mews, Churchill’s Table i Gordon Ramsey Pub & Grill, ale nie wiadomo, który z nich, jeśli w ogóle, będzie działał do czasu nieruchomość zamierza na otwarcie.

Obiekt noclegowy w rezydencji będzie przypominał prywatny klub w Londynie i będzie inspirowany byłym premierem Winstonem Churchillem, który przewodził krajowi podczas drugiej wojny światowej. W wieży obiektu, który niegdyś był Holiday Inn, znajdzie się teraz kompleksowy apartament z 600 pokojami dla gości.

Branża gier ma istotny wpływ

Londoner Macao i niedawno otwarte Four Seasons Suites po drugiej stronie ulicy stanowią część 2,2 miliardowej inwestycji kapitałowej przyznanej przez Makau na rzecz LVS w burzliwych czasach dla regionu i branży. W październiku LVS odnotował 82% spadek przychodów w trzecim kwartale rok do roku.

Oficjalna publikacja danych Biura Kontroli i Koordynacji Gier (DICJ) wykazała, że przychody brutto z gier (GGR) w październiku wzrosły o 228% w ujęciu sekwencyjnym, co czyni październik najlepszym miesiącem od stycznia, generując zaledwie jedną trzecią kwoty na początku 2020 r.

Jednak łączne dane za 10 miesięcy kończące się 31 października 2020 r. Spadły o 81,4% w porównaniu z tym samym 10-miesięcznym okresem w 2019 r., Co pokazuje spadek branży gier w Makau z powodu wpływu wybuchu koronawirusa. W grudniu rząd Makau ogłosił, że w 2020 roku zbierze 71,1% mniej podatków od gier rok do roku.

Otwarcie The Londoner Macao ma być ważnym wydarzeniem dla SAR przed chińskim Nowym Rokiem, 12 lutego, a chińska Rada Państwa wyznaczyła już okres świąteczny na okres od 11 lutego do 17 lutego, zapewniając cały tydzień na obchody i zapewnienie mieszkańcom kontynentu dużo czasu na wizytę w Makau.

Powrót do góry przycisk