Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Michael Addamo kontynuuje serię zwycięstw, wygrywa 25,500 $ Super High Roller

Podczas gdy niektórzy profesjonalni pokerzyści nie mają ani jednego tytułu WPT Online Series, Michael Addamo z Wielkiej Brytanii zdołał zdobyć dwa z nich w tym samym tygodniu. Po wygraniu WPT High Roller Turbo i zabraniu do domu $ 87, 459, Addamo zabezpieczył kolejne $ 363, 661 za wygranie $ 25, 500 Super High Roller.

UK Poker Pro zabezpiecza dwa tytuły WPT Online Series w ciągu tygodnia

Michael Addamo , profesjonalny pokerzysta z Wielkiej Brytanii, wygrał dwa Tytuły WPT Online Series już za tydzień . Wcześniej w tym tygodniu wygrał WPT High Roller Turbo i zabrał do domu $ 87, 459 . Teraz, w czwartek, Addamo zdobył swój drugi tytuł po wygraniu nagrody $ 25, 500 Super High Roller .

Trzynaste wydarzenie przyniosło mu ogromną nagrodę w wysokości 363,

. Aby wygrać $ 25, 500 Super High Roller, Addamo musiał wyeliminować sześciu innych graczy . Sama gra nie trwała długo i niecałe dwie godziny Addamo wygrał swój drugi tytuł WPT Online Series.

Na stole finałowym Addamo był chip leaderem od samego początku . Chociaż Sergi Reixach był przedostatni, jeśli chodzi o liczbę żetonów, był pierwszym graczem, który uderzył w barierkę. Reixach z Meksyku zajął 7. miejsce i zabrał do domu $ 53, 915. Kolejnym wyeliminowanym graczem był Duco Ten Haven z Holandii . Miejsce szóste, Haven zgarnęło nagrodę w wysokości $ 62, 645.

Matthias Eibinger z Austrii był drugim chip liderem na początek akcji przy stole finałowym. Jednak był piątym graczem, który opuścił grę z $ 74, 774. Za Eibingerem podążył inny austriacki gracz, Pascal Hartmann , który zajął czwarte miejsce, zabierając do domu $ 100, 993. Następnym graczem, który uderzył w barierkę był Almedin Imsirovic z Meksyku. Zajmując trzecie miejsce, Imsirovic zebrał nagrodę w wysokości $ 145, 663 .

Przed ogłoszeniem zwycięzcy nagrody $ 25 , 500 Super High Roller, Addamo musiał stawić czoła jeszcze jednemu przeciwnikowi. W finale walczył on przeciwko Arturowi Martirosianowi z Rosji . Po imponującej grze Martirosian zajął drugie miejsce i wrócił do domu z $ 223, 350.

Powrót do góry przycisk