Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Mobilne zakłady zwiększają potencjał amerykańskiego rynku zakładów sportowych

Od czasu 2018, kiedy Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych orzekł w sprawie PASPA, więcej stanów chce zalegalizować zakłady sportowe. Podczas gdy branża zakładów sportowych nadal się rozwija, niedawno opublikowany artykuł autorstwa Bonus Seeker ujawnia, że gdy wielu operatorów oferuje mobilne zakłady sportowe, dochody z tej działalności są maksymalizowane.

Amerykański rynek zakładów sportowych nadal rośnie

Popularność amerykańskich zakładów sportowych online stale rośnie. Przed obaleniem przez Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych w 2018, PASPA ograniczone zakłady sportowe na 25 lat tylko do Nevady . Jednak gdy Sąd Najwyższy uznał PASPA za niekonstytucyjną, zakłady sportowe zaczęły się szybko rozwijać . Chociaż prawie dwa tuziny państw zalegalizowało tę działalność, kilkanaście innych państw jest w trakcie jej legalizacji.

Jednak trudne zadanie legalizacji zostało pozostawione w rękach ustawodawcy w każdym stanie . Ponadto to do nich należy decyzja, czy zezwolić na zakłady sportowe przeznaczone wyłącznie dla handlu detalicznego, zakłady sportowe tylko online, czy też jedno i drugie. Niektóre stany zalegalizowały zarówno detaliczne, jak i internetowe zakłady sportowe , które mają być oferowane przez wielu operatorów. Z drugiej strony, inne stany zdecydowały się na to, aby jeden operator oferował tę działalność.

Chociaż każda opcja ma swoje wzloty i upadki, jeden z najbardziej opłacalnych sposobów generowania wysokich dochodów z podatków dla każdy stan okazuje się być zakładami sportowymi oferującymi zarówno online, jak i detaliczne przez wielu operatorów . Posiadanie wielu operatorów oferujących legalne zakłady sportowe sprawia, że rynek jest bardziej konkurencyjny. Ponadto legalizacja działalności i oferowanie wielu opcji legalnych zakładów sportowych znacznie zmniejsza udział czarnego rynku lub nielegalnych operatorów .

Nowy raport ujawnia, że mobilne zakłady sportowe mają niesamowity potencjał

Na początku tego tygodnia Bonus Seeker , wiodąca amerykańska porównywarka zakładów sportowych, opublikowała nowy raport, który zapewnia wgląd w rozwijającą się branżę zakładów sportowych w USA . Jednym z kluczowych wniosków raportu jest to, że więcej stanów USA zdaje sobie sprawę z wysokiego potencjału mobilnych zakładów sportowych . Z raportu wynika, że największe przychody osiąga się za pośrednictwem mobilnych zakładów sportowych oferowanych przez wielu operatorów.

Według gazety, państwa, które nie oferują mobilnych zakładów sportowych

otrzymują znacznie mniej zakładów w porównaniu do stanów, które oferują zakłady online. Ponadto w raporcie potwierdzono, że najwyższe liczby zakładów sportowych w zeszłym roku odnotowano w Pensylwanii, New Jersey, Illinois, Nevadzie, Kolorado i Zachodniej Wirginii. , Iowa i Indiana. Wszystkie te stany mają wielu operatorów zakładów sportowych, którzy oferują mobilne zakłady sportowe .

Ostatni, ale nie co najmniej raport ujawnił, że w tych stanach zakłady mobilne były odpowiedzialne za około 80% wszystkich zakładów , a jedynym wyjątkiem jest Nevada. Jednak raport podaje, że chociaż Nevada nie osiągnęła tak wysokiego odsetka akcji z mobilnych zakładów sportowych, to jednak aktywność ta była odpowiedzialna za ponad 50% zakładów .

Powrót do góry przycisk