Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Snaitech integruje HappyBet, konsoliduje ślad online

HappyBet, firma bukmacherska działająca głównie w Niemczech i Austrii, została pomyślnie zintegrowana z Snaitech , włoskim ramię biznesowe dostawcy technologii gier hazardowych Playtech.

Konsolidacja i rozszerzenie obecności w regionie

Dodanie operatora zakładów sportowych, który ma łącznie około 200 punktów sprzedaży w Niemczech i Austrii oraz roczne przychody w regionie 19 milionów , jeszcze bardziej zwiększy zasięg regionalny Snaitech, zauważył CEO firmy Fabio Schiavolin.

„Integracja Happybet, jednej z pierwszych firm, które otrzymały krajową licencję na zakłady sportowe w Niemczech i która będzie nadal działać pod własną marką , zgromadził ogromne umiejętności i osiągnął solidną pozycję na rynku”.

Fabio Schiavolin, CEO, Snaitech

Integracja z Snaitech zapewni HappyBet dostęp do większej ilości zasobów i infrastruktury technologicznej, a także doświadczenie branżowe w rozwoju biznesu, kontynuował Schiavolin, opisując, jak konkurencyjne rynki zakładów detalicznych i internetowych w Włochy są, a doświadczenie zdobyte przez Snaitech do tej pory, które „wniesie do stołu”.

Po integracji HappyBet, Snaitech umacnia swoją pozycję na rynku gier online i rozwija się obecność w rynku w dwóch głównych jurysdykcjach europejskich, takich jak Niemcy i Austria.

„Teraz chcemy wykorzystać to doświadczenie. Połączenie naszej wiedzy i know-how z wiedzą Happybet zapewni nam idealne warunki do wykorzystania nowych możliwości rozwoju. ”

Fabio Schiavolin, dyrektor generalny, Snaitech

Rynki z potencjałem wzrostu

Niemcy i Austria odnotowały ponad €

miliard zakładów sportowych w 2019, Snaitech ujawnił w komunikacie prasowym, ale oba rynki są nadal dość rozdrobnione, składa się z kilku dużych operatorów i wielu małych i oferuje duży potencjał, aby liczba ta nadal rosła.

Michael Lessig , dyrektor zarządzający na HappyBet Germany wyraził przekonanie, że integracja ze Snaitech jeszcze bardziej poprawi perspektywy rozwoju firmy, ponieważ obie strony „podzielają entuzjazm i chęć ustanowienia” czołowego dostawcy gier hazardowych, posiadającego licencję zgodnie z nadchodzącymi przepisami federalnymi w Niemczech. HappyBet, który został założony w 2017, był jednym z pierwszych operatorów, którzy uzyskali licencję na zakłady sportowe w kraju w ramach nowego reżimu federalnego.

Snaitech’s 2, 100 zakłady bukmacherskie we Włoszech miały € 522. 7 milionów przychodów w 2020, ponieważ na działalność B2C przez większą część roku niekorzystny wpływ miały wyłączenia nieruchomości związane z koronawirusem, częściowo skompensowane przez 58% wzrost przychodów w branżach internetowych zakładów sportowych i gier.

Powrót do góry przycisk