Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Stats Perform wprowadza PressBox, aby zrewolucjonizować media sportowe

Stats Perform, pionier technologii sportowych w dziedzinie danych i sztucznej inteligencji, ogłosił uruchomienie PressBox, kompleksowej platformy internetowej, która zapewnia wgląd w dane, odkrywanie klipów wideo i bezprecedensowe badanie danych w tempie, jakiego nigdy wcześniej nie widziano.

Statystyki przed uruchomieniem PressBox

Produkcja wysokiej jakości analiza, grafika, wideo i wiele więcej w czasie rzeczywistym podczas wydarzenia na żywo jest zadaniem prawie niemożliwym dla organizacji zajmujących się mediami sportowymi. PressBox rozwiązuje te problemy, gromadząc najbardziej użyteczne zasoby w jednym miejscu, wszystkie napędzane przez Statystyki Najlepsze w swojej klasie dane sportowe Perform .

Dzięki PressBox użytkownicy mogą przyspieszyć prace rozwojowe, skrócić czas potrzebny na wgląd i ulepszyć komentarze do tworzenia naprawdę wyjątkowe doświadczenie dla fanów.

Nancy Hensley , dyrektor ds. produktów i marketingu w Stats Perform powiedział że „Kluczowe narracje, których odkrycie może zająć badaczom 10 kluczowe minuty, są podawane w ciągu zaledwie kilku chwil użytkownikom PressBox”

Hensley stwierdził ponadto, że PressBox to miejsce, w którym można znaleźć najbardziej aktualne badania sportowe i perspektywy oparte na danych, a wszystko to na jednej, łatwej w użyciu platformie.

Na początku lutego firma Stats Perform dostarczyła firmie Leverkusen Edge Analysis, wyrafinowane narzędzie do przygotowywania meczów, które wykorzystuje unikalne modele sztucznej inteligencji zasilane przez śledzenie i dane o zdarzeniach w celu zapewnienia prognoz w odniesieniu do analizy przed i po meczu, a także zapewnia obiektywną ocenę wyników wszystkich przeciwników.

Statystyka wykonuje nowe, innowacyjne aplikacje

PressBox Live i PressBox Video to dwie nowe aplikacje Stats Perform, które zostały wydane wraz z platformą PressBox.

PressBox Live, pulpit nawigacyjny w czasie rzeczywistym dla mediów sportowych, oferuje dokładne rozliczanie graczy , dane o drużynach, opinie i nowe wskaźniki AI dla bardziej dogłębnego sportu.

Pulpit ma wiele rzeczy do zaoferowania, takich jak zaawansowane wskaźniki, takie jak prawdopodobieństwo wygranej na żywo i przewidywane cele, które zmieniają się dynamicznie gra, transmisja na żywo, która wyświetla informacje, gdy tylko dzieje się akcja, łatwo odblokowuje historię gry i minimalizuje czas ręcznej analizy.

Ponadto istnieją grafiki i wizualizacje, które dzielą się wiedza, która jest łatwa do przyswojenia, zamiast wyświetlać tylko konwencjonalne tabele danych i liczby całkowite ocenił czat na żywo z wielokrotnie nagradzanym zespołem badawczym i redakcyjnym Stats Perform jako rozszerzenie zespołu użytkownika.

PressBox Video zawiera szeroką gamę klipów sportowych, w tym ponad dziesięć lat archiwalnych nagrań wideo, a także narzędzia do edycji wideo w aplikacji, oparte na chmurze, aby przyspieszyć dystrybucję i dostosować zawartość wideo.

Korzystając z intuicyjnej funkcji wyszukiwania, konsumenci nadal znajdują właściwy klip we właściwym czasie.

Wiele formatów plików wideo i proporcji ekranu pozwala na eksport wideo zgodny z większością głównych urządzeń nadawczych i kanały mediów społecznościowych, a także spersonalizowane preferencje dotyczące treści, które automatycznie wyświetlają najbardziej odpowiednie klipy.

PressBox interfejs łączy PressBox Live i PressBox Video z innymi danymi i oprogramowaniem wykorzystującym sztuczną inteligencję Stats Perform, zapewniając zespołom nadawczym i medialnym wszystkie zasoby potrzebne do szybszego tworzenia unikalnych historii.

Aplikacja PressBox umieszcza wszystkie pliki krytyczne zasoby umożliwiające dostęp do bogatych danych, wideo i treści opartych na wiodącej w branży sztucznej inteligencji i prognozach na wyciągnięcie ręki użytkowników po jednokrotnym zalogowaniu.

Zespoły produkcyjne zwiększą swoją wydajność, umożliwiając do tworzenia treści na dużą skalę i szybszej dystrybucji szerszych, lepszych historii wśród fanów.

PressBox to platforma do zwiększania udziału fanów, dzielenia się innowacyjnymi historiami, zwiększania liczby subskrypcji i zwiększania sprzedaży reklam.

Powrót do góry przycisk