Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

William Hill wprowadza Mr Green na Łotwie

Mr Green, jedna z flagowych marek Williama Hilla, wkracza na łotewskie rynki, a firma wykorzystuje doświadczenie 11. lv, kolejnego aktywa William Hill w tym kraju.

William Hill urywa ziemię na Łotwie z Mr Greenem

William Hill po raz kolejny wkroczył na łotewski rynek iGaming wraz z wprowadzeniem Mr Greena i dzięki licencji wydanej przez Inspekcję Nadzoru Loterii i Hazardu Republiki Łotewskiej.

Firma nadal buduje swoją obecność w krajach bałtyckich, wzmacniając swoją pozycję na Łotwie po wcześniejszym wykupieniu Grupy MRG i jej flagowej marki 11.lv. Grupa MRG nabyła 11.lv w 2018 roku.

Idąc dalej, William Hill będzie również odpowiedzialny za Mrgreen.lv, inną markę, która pierwotnie była własnością MRG Group przed wykupem, przynosząc korzyści nie tylko lokalnemu ekosystemowi, ale także dobrze wykorzystując wnioski wyciągnięte z 11. lv na domenie Mr Green.

Komentując to partnerstwo, dyrektor generalny William Hill Latvian Operations, Janis Tregers, powiedział, że przybycie Mr Greena jest dla firmy okazją do dalszego kształtowania rynku w swoim wizerunku. Pomimo wyzwań, jakie rok 2020 rzucił branży i konsumentom, wiadomość, że wciąż jest miejsce na wzrost, była inspirująca – zauważył Tregers.

Gotowy do wzrostu, gotowy do podwojenia udziału w rynku

Jak mówi Tregers, każdy dodatkowy czas, jaki miała marka, został wykorzystany do opracowania wysokiej jakości produktu rozrywkowego i wykorzystania go do stworzenia bezpiecznego i sprawiedliwego środowiska dla wszystkich. William Hill International i CEO Mr Green Ltd, Patrick Jonker, wypowiedzieli się pozytywnie o doświadczeniu zespołu w krajach bałtyckich.

Pochwalił know-how lokalnego łotewskiego zespołu i powiedział, że połączenie tej wiedzy ze znaną marką, taką jak Mr Green, to zwycięska kombinacja, a firma nie może się doczekać podwojenia swojej obecności na łotewskim rynku.

„Oczywiście cieszymy się również, że wykorzystamy ramy Green Gaming do dalszego umocnienia pozycji naszej grupy w obszarze odpowiedzialnej gry w naszej działalności” – podsumował Jonker.

Łotwa pozostaje ważnym rynkiem w branży iGaming. Firmy takie jak Enlabs AB są obecne w kraju od lat.

Niedawno GiG nawiązało współpracę z łotewskim operatorem Admirālu Klubs jako dowód silnego lokalnego rynku iGaming. Aktywa Williama Hilla w Stanach Zjednoczonych były przedmiotemzatwierdzonego przejęcia przez Caesars Entertainment.

Powrót do góry przycisk