Betamo Casino Pakiet Powitalny
Darmowe Gry

Automat do gier – Aurum Codex

Producent Red Tiger Gaming
Bębny 5
Rzędy 3
Linie wypłat 20
RTP 95.77%
Max Wygrana х4000
Volatility Wysoka 
Min/Max Zakład  0.20/20

Minimalna liczba monet na jeden obrót wynosi 0.20, a maksymalna 20. Możliwe jest aktywowanie obrotów w trybie automatycznym — za jednym razem będzie można aktywować 100 autospinów. Istnieje funkcja przyspieszenia — zdjęcia będą zatrzymywane szybciej. Ponadto, gracz może nacisnąć przycisk start w dowolnym momencie obrotu i siłą zatrzymać bębny.

Po ustawieniu wymaganej stawki za zakręt, gracz musi nacisnąć centralny przycisk pod bębnami. Po zatrzymaniu bębnów, kombinacje składające się z 3-5 identycznych symboli i zaczynające się od lewej krawędzi zostaną podświetlone i wypłacone. Kalkulacja dokonywana jest na podstawie zakładu na linię.

Bonusy

  • Cecha z Wild. Jeśli Złota Księga pojawi się na pierwszym i piątym bębnie, zamieni symbole pomiędzy jokerami w Złote Wildy.
  • Darmowe Spiny. Zdobądź do 20 darmowych obrotów.

Wild to księga zaklęć, a Scatter to magiczna klepsydra. Wild będzie w stanie wypełnić luki w kombinacjach, zajmując miejsce podstawowych ikon. Również z trzech pozycji da zakłady x300, a z 5 — x500. Scatter z trzech losowych pozycji włączy freespiny, które z pewnością przyniosą wygraną.

Tabela wypłat

Tabela wypłat w aurum codex
Powrót do góry przycisk