Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

theScore publikuje najnowszy raport o zarobkach, Misses the Mark

Gdy kończy się marzec, zawsze panuje przerwa w grach hazardowych. Lutowy Super Bowl w NFL dobiegł końca, marcowe szaleństwo NCAA dobiegło końca, a w harmonogramie nie ma żadnych innych ważnych konkursów. Rozprzestrzenianie się rozgrywek w PGA, NBA i innych ligach sportowych pomaga utrzymać rynek, ale nie zapewnia wyników, które operatorzy gier sportowych cieszą się na początku roku. Kanadyjski operator gier hazardowych, theScore, opublikował wczoraj swój najnowszy raport o kondycji finansowej, a wyniki są znacznie poniżej oczekiwań firmy i analityków.

Swing i Miss For theScore

Wczoraj theScore, oficjalnie Score Media and Gaming, przedstawił raport o zarobkach za trzeci kwartał fiskalny, który trwał od 1 marca do maja 31. Zgłosił uchwyt w wysokości 74 milionów dolarów, spadek z 74.6 milionów to zarejestrowane w poprzednim okresie. Okres ten obejmował jednak NFL i NCAA, co częściowo tłumaczy lepsze wyniki. Poza tym uchwytem, theScore był w stanie odnotować przychód w wysokości 6.31 milionów dolarów i skorygowany EBITDA (zysk przed odliczeniem odsetek, podatków, deprecjacji i amortyzacji) w wysokości -$ 17.1 mln.

Wyniki były nie tylko gorsze niż oczekiwała firma, ale były też niższe od prognoz analityków. Wcześniej oczekiwano, że firma wykaże około 9 31 milionów przychodu i -8 88 mln skorygowanej EBITDA. Spadek znacząco odbił się również na akcjach spółki, która odnotowała znaczny spadek. Handlując na NASDAQ pod tickerem SCR, wynik osiągnął najwyższy od sześciu miesięcy poziom $26.88 w marcu 31 przed zarejestrowaniem slajdu, który był kontynuowany. Doszło do $12. w maju przed wprowadzeniem poprawek; jednak raport o zarobkach doprowadził do nowego spadku. W poniedziałek po południu firma była notowana na $17.17, ale skończył we wtorek o $17.74.

Dobra wiadomość na horyzoncie

theScore odnotował wcześniej, że w pierwszym kwartale obrachunkowym 2021 wynik w grach wyniósł 55.8 mln USD. . Był to wzrost rok do roku o 535% i pokazał, że firma jest zdolna do wielkich rzeczy. Ostatnie wyniki będą prawdopodobnie tylko maleńkim przeskokiem w szerszym obrazie, dzięki nowo poszerzonemu kanadyjskiemu rynkowi hazardu sportowego i zwiększonemu skupieniu uwagi na rynku amerykańskim.

Wraz z pojawieniem się zakładów sportowych na pojedyncze wydarzenia Kanada, theScore będzie oferować graczom o wiele więcej opcji. W Stanach Zjednoczonych, które nieustannie znajdują nowe stany, które chcą skorzystać z zalegalizowanych ofert hazardu sportowego, firma będzie miała wiele możliwości, aby się rozwinąć. Jest już gotowy do zwiększenia działalności dzięki umowie o dostępie do rynku z Caesars, która daje jej dostęp do Illinois, a także można ją znaleźć w Kolorado, Indianie, Iowa i New Jersey. Obecnie ma tylko około 1% udziału w całym rynku, ale spodziewa się podwoić swoją obecność w USA w ciągu następnego 12 miesięcy.

theScore szczególnie wierzy, że rynek kanadyjski zaoferuje wiele akcji, szczególnie w Ontario. John Levy, dyrektor generalny firmy, publikując raport o zarobkach, powiedział: „Dzięki dużej i entuzjastycznej bazie kanadyjskich użytkowników, silnej tożsamości marki i doświadczeniu w obsłudze potężnej mobilnej platformy bukmacherskiej w USA, jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do odniesienia sukcesu w Ontario. i w całym kraju.”

Powrót do góry przycisk