Betamo Casino Pakiet Powitalny
Darmowe Gry

Automat do gier – Wheel of Wonders

Producent Push Gaming
Bębny 6
Rzędy 3–6
Linie wypłat 729–46656
RTP 96.50%
Max Wygrana х47 233
Volatility Wysoka 
Min/Max Zakład  0.10/100

Afrykańska pustynia, mistyczne piramidy i nierozwiązane tajemnice przeszłości czekają na każdego w automacie Wheel of Wonders. Początkowo pole ma rozmiar 6×3, ale podczas wygranych aktywowana jest funkcja kaskady. Zwiększa on liczbę komórek na bębnach do sześciu.

Bonusy

  • Gdy całe pole gry zostanie otwarte, aktywowana zostanie runda bonusowa.
  • Na ekranie pojawi się Koło Fortuny, które określi nagrodę: pomnożenie ostatniej wygranej do x20, wypłata do 10 000 monet lub tryb darmowych obrotów.
  • Jeśli freespiny zostaną wygrane, poczekaj na pięć obrotów z dodatkowym mnożnikiem dla wygranych aż do x8.

Przy tworzeniu kombinacji nagród gracz otrzymuje nagrodę zgodnie z ustalonymi współczynnikami. Po naliczeniu nagrody kombinacja ta znika z pola, a na jej miejsce pojawiają się nowe ikony. Dzięki temu możesz otrzymać nagrodę kilka razy, wydając pieniądze tylko na jeden obrót.

Dodatkowo podczas tworzenia połączenia otwiera się zablokowana komórka. Jeśli kombinacje nagród wypadną kilka razy, otworzą się kolejne segmenty na polu. Jak tylko gracz zdobędzie dodatkowy rząd symboli, obrót starożytnego koła zostanie aktywowany. Tutaj można wygrać losową nagrodę do 5 000 monet lub mnożnik od x2 do x10.

Tabela wypłat

tabela wypłat w wheel of wonders
Automat do gier - Wheel of Wonders 1
Powrót do góry przycisk