Betamo Casino Pakiet Powitalny
Darmowe Gry

Automat do gier – Syncronite Splitz

Producent Yggdrasil Gaming
Bębny 6
Rzędy 3
Linie wypłat 729–21.168
RTP 96%
Max Wygrana x64.800
Volatility Wysoka 
Min/Max Zakład  0.10/20

Zdobądź od 2 do 6 ikon Splitz na bębnach w postaci logotypów Lwa, które pokrywają wszystkie dostępne pozycje, a przekonasz się, że te symbole podzielą się i dadzą Ci do 8 pozycji pokrytych symbolami tego samego typu. W ten sposób otrzymujesz więcej symboli na bębnie, rozszerzając bęben, a to zwiększa liczbę sposobów, w jakie możesz wygrać w tym samym czasie. Ponieważ wszystkie te symbole będą tego samego typu, istnieje możliwość wysokich wygranych. W grze pojawi się jeszcze jedna funkcja, losowo uruchamiany mechanizm Sync Reel, który przeniesie Cię z 2 do 6 kolumn i da Ci pasujące symbole w tych samych pozycjach. W ten sposób możesz uzyskać wiele zwycięskich kombinacji, zwłaszcza jeśli Splitz zostanie aktywowany w tym samym czasie.

Bonusy

Brak jakichkolwiek symboli specjalnych sugeruje, że na slocie Syncronite nie ma darmowych spinów ani innych rund bonusowych. Aby jednak nieco urozmaicić grę główną, twórcy gry dodali funkcję Synced Reels oraz Splitz.

  • Funkcja Synced Reels — podczas dowolnego obrotu, przynajmniej dwa sąsiednie bębny są zsynchronizowane, aby wyświetlić te same symbole. Teoretycznie, będziesz miał możliwość zsynchronizowania wszystkich sześciu bębnów, co z kolei prowadzi do dużych wygranych.
  • Funkcja Splitz — Ta funkcja jest związana z symbolami złotego lwa, jeśli takie symbole pojawią się na zsynchronizowanych bębnach, mogą się rozdzielić i dać Ci do ośmiu pozycji tych samych symboli. W rezultacie wszystkie stanowiska będą obsadzone symbolami tego samego typu. Dodatkowo, zwiększa to liczbę sposobów na wygraną. Jeśli na bębnach pojawi się maksymalna liczba symboli, będziesz miał 21168 sposobów na stworzenie wygrywającej kombinacji.
Powrót do góry przycisk