Betamo Casino Pakiet Powitalny
Darmowe Gry

Automat do gier – Baccarat Pro

Producent NetEnt
RTP 98.84%
Max Wygrana x35
Min/Max Zakład  0.1/1000

Cechy Baccarata

W baccaracie użytkownicy mogą stawiać na wygraną gracza lub bankiera, jak również na remis. W tym samym czasie, jest wysoka wypłata. W tej odmianie bakarata nie ma dodatkowych zakładów, jak w przypadku niektórych dostawców.

Wynik Wypłata Poziom zwrotu, %
Bankier 2 dla1, 5% prowizji 98,84
Gracz 2 dla 1 98,76
Remis 9 dla 1 85,64

W grze używa się 8 52-kartowych talii bez jokerów. Są one ułożone w improwizowanym tasowaniu. Tasowanie talii odbywa się na koniec każdej gry.

Po tym jak stawki zostaną umieszczone na stole, rozpoczyna się rozdanie. W rezultacie każda ręka do gry otrzymuje 2 odkryte karty. Do oceny punktowej stosuje się następującą skalę:

  • Każdy as jest punktowany 1 punktem.
  • Karty od 2 do 9 są oceniane według wartości nominalnej.
  • Dziesiątki i obrazki otrzymują 0 punktów.

Układ, który zdołał zebrać 9 punktów lub zbliżoną do tej liczby liczbę wygrywa grę. Ale pod warunkiem, że strona przeciwna ma mniej. W przypadku równych kombinacji przyznawany jest remis. W tym przypadku zakłady na gracza i bankiera są zwracane. W przypadku przekroczenia 9 punktów następuje odjęcie 10 punktów. Na przykład, wypadła para 9. Łącznie dają one 18 punktów. Jednak tylko 18 – 10 = 8 punktów będzie się liczyć.

W grze stosuje się zasadę trzeciej karty. Jeśli jedna lub obie strony zyskują 8-9 punktów natychmiast po zawarciu transakcji, sytuacja taka nazywana jest „naturalną”. W tym momencie gra się kończy. Wyniki są podsumowywane i wypłacane są wygrane.

Przy mniejszej ilości punktów możliwe jest otrzymanie dodatkowej karty. W tym przypadku gracz bierze udział w rozdaniu z 0-5 i zatrzymuje się na 6-7 punktach. To, czy bankier zakończy grę, zależy od jego liczby punktów oraz od trzeciej karty wziętej przez użytkownika. 

Przy małych zakładach na krupiera, praktykuje się zaokrąglanie wygranej w dół. Na przykład, jeśli używasz żetonu o wartości €0.1, wypłata, wliczając 5% prowizji, powinna wynieść €0.195. Ale €0,19 zostanie dopisane do Twojego salda. Ten niuans powinien być brany pod uwagę podczas gry na prawdziwe pieniądze.

Powrót do góry przycisk