Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

BOA Gaming zbada opcje e-sportowe dzięki partnerstwu Sportsflare

Spółka zależna Tiidal Gaming Sportsflare, która jest właścicielem i prowadzi kluczowe firmy w ekosystemie e-sportu, koncentrując się głównie na zakładach , e-sport, treści i społeczność oraz gry mobilne, podpisał nową umowę o partnerstwie strategicznym z bukmacherem sportowym Bet on Action Gaming (BOA Gaming).

Sharing the Same Vision

Dyrektor handlowy Sportsflare, Vigil Townsend , ujawnił, że partnerstwo z BOA Gaming jest ekscytujące i otworzy drzwi do nowych możliwości dla Sportsflare. Townsend uważa, że wizje Sportsflare i BOA Gaming pokrywają się, ponieważ obie starają się wprowadzać innowacje i ulepszać rynek zakładów e-sportowych. Z tego powodu COO nie może się doczekać współpracy ze swoimi nowymi partnerami.

W ramach umowy partnerskiej BOA Gaming otrzyma dostęp do rynku zakładów e-sportowych Sportsflare. Dodatkowo Sportsflare ujawni dane dotyczące trzech najbardziej znanych gier e-sportowych na rynku: League of Legends, Dota 2 i Counter-Strike: Global Offensive. BOA Gaming otrzyma również dostęp do BetBuilder firmy Sportsflare, który jest pierwszym tego typu rozwiązaniem dla e-sportów.

Dyrektor generalny BOA Gaming, Steve Ellis , jest zachwycony współpracą z tak uznanym partnerem. Ellis jest przekonany, że współpraca z wiodącym dostawcą danych może wiele zyskać, zwłaszcza w przypadku wkroczenia na nowe terytorium. Ponieważ BOA Gaming dopiero zaczyna badać opcje e-sportowe, bardzo skorzysta na głębokiej wiedzy Sportsflare w tej sprawie.

Ellis jest szczęśliwy, że znalazł odpowiedniego partnera. Dyrektor generalny nie może się doczekać współpracy ze Sportsfly i rozszerzenia oferty e-sportowej na platformie BOA Gaming.

Esporty i zakłady: Duet przeznaczony

W czasie pandemii e-sporty znacznie się rozwinęły. Ponieważ ludzie byli poddawani kwarantannie w domu, wielu z nich miało więcej czasu na granie lub oglądanie transmisji z gier wideo. W efekcie wzrosło zainteresowanie branżą jako całością.

Co więcej, wydarzenia e-sportowe nie ucierpiały z powodu kwarantanny, ponieważ turnieje można było rozgrywać online na duże odległości. W rezultacie, nawet gdy tradycyjne sporty nie zdołały utrzymać rynku, e-sport kwitł. Ich wszechstronność okazała się kusząca i przyciągnęła wielu zapalonych graczy, którzy nie mogli postawić na tradycyjne sporty. Doprowadziło to do boomu zainteresowania zakładami na e-sporty.

W związku z tym nie jest niespodzianką, że BOA Gaming nie może się doczekać ekspansji również na e-sport i wybrała w tym celu wysoce renomowanego partnera, takiego jak Sportsflare. Na współczesnym rynku nierozsądne jest niedocenianie potencjalnej oferty e-sportowej.

Powrót do góry przycisk