Betamo Casino Pakiet Powitalny
Darmowe Gry

Automat do gier – South Park

Producent NetEnt
Bębny 5
Rzędy 3
Linie wypłat 25
RTP 96.7%
Max Wygrana x750
Volatility Wysoka 
Min/Max Zakład  0.01/5

South Park video slot jest bardzo bogaty w różne funkcje: specjalne symbole z oryginalnymi funkcjami, kilka rund bonusowych, darmowe spiny z dodatkowymi opcjami, minigry z nagrodami i tak dalej. 

Zwycięskie kombinacje są tworzone według klasycznych zasad: kilka identycznych obrazów, idących w rzędzie na aktywnej linii, zaczynając od pierwszego bębna. Wypłata zależy od wysokości zakładu na linię, jak również od współczynnika kombinacji

Bonusy

W South Park video slot cztery rundy bonusowe, nazwane na cześć głównych bohaterów kreskówki South Park. Opiszmy pokrótce ich funkcje:

  • Cartman — klient będzie musiał przeszukać krzaki, które mogą zawierać nagrody, mnożniki lub policjantów, którzy zakończą rundę.
  • Kyle — gracz będzie miał prawo do dziesięciu darmowych obrotów z dodatkowym symbolem Ike Wild, który może przynieść nagrody w postaci freespinów, mnożników lub wypłat.
  • Kenny — użytkownik będzie musiał przeprowadzić Kenny’ego przez trzy obszary. Każde pole może kryć w sobie wypłatę, mnożnik lub zagrożenie dla postaci. Gra trwa do momentu, gdy Kenny’emu skończą się życia lub gdy całe pole zostanie zbadane.
  • Stan — ta runda rozpoczyna obroty bonusowe z dodatkowymi symbolami Sticky Wild losowo pojawiającymi się na ekranie i przesuwającymi się w dół o jedną pozycję w każdym przebiegu. Runda trwa tak długo, jak długo na ekranie pozostaje przynajmniej jeden Sticky Wild.

Tylko jedna runda bonusowa może się odbywać w tym samym czasie, ale każda z bonusowych mini-funkcji może zostać uruchomiona razem z nią.

Tabela wypłat

Symbole 3 4 5
5 25 50
Q 5 25 75
K 5 30 100
A 5 35 125
Stan Marsh 25 50 200
Kyle Broflovski 25 75 300
Kenny McCormick 25 100 400
Eric Cartman 25 125 750
Powrót do góry przycisk