Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

BetMGM zostaje pierwszym oficjalnym partnerem bukmacherskim LPGA

LPGA zawarło wieloletnią umowę z BetMGM. Zgodnie z umową lider zakładów sportowych i rozrywki został mianowany Oficjalnym Operatorem Zakładów i Partnerem LPGA.

Nazwy LPGA Oficjalny operator bukmacherski BetMGM

LPGA ogłosiło w środę, że BetMGM to oficjalny operator i partner bukmacherski . Zgodnie z wieloletnią umową, BetMGM będzie oferować kursy LPGA wraz z European Tour, PGA Tour oraz innymi światowymi ligami i wydarzeniami. Ponadto partnerstwo przyznaje BetMGM prawa do używania logo oficjalnego partnera wycieczki , gdy jest to konieczne do promocji i reklamy ich usług i produktów zakładów sportowych.

BetMGM, dzięki partnerstwu z MGM Resorts, ma dostęp do już istniejących sponsorów z wieloma wiodącymi członkami LPGA Tour. Należą do nich Michelle Wie West , Natalie Gulbis , Cristie Kerr , Alison Lee i bardziej znanych sportowców.

Przed zawarciem umowy, na początku tego roku MGM Resorts połączyło siły z LPGA Tour dla Bank of Hope LPGA Match-Play zdarzenie. To była pierwsza impreza match-play w ramach trasy LPGA od 2017. Gospodarzem imprezy Hope LPGA Match-Play był Shadow Creek.

BetMGM oczekuje współpracy z LPGA

Matt Prevost , dyrektor finansowy BetMGM powiedział, że firma nie może się doczekać współpracy z LPGA . Ponadto przyznał, że BetMGM ma zaawansowaną technologię, która oferuje fanom LPGA bezproblemową i przyjazną dla użytkownika obsługę oraz wiele opcji zakładów.

Z niecierpliwością czekamy na współpracę z LPGA i zaangażowanie jej fanów poprzez nasze wiodące na rynku produkty.

Matt Prevost, dyrektor ds. Przychodów, BetMGM

Starszy wiceprezes MGM Resorts ds. Sportu i sponsoringu, Lance Evans podzielił swoje podekscytowanie. Ujawnił, że chociaż zaangażowanie MGM w golfa nie ma sobie równych, jest teraz dodatkowo wzmocnione przez nowe partnerstwo z LPGA . Co więcej, Evans powiedział, że niektórzy z najlepszych sportowców na świecie należą do LPGA, a niektórzy z nich są również ambasadorami golfa MGM Resorts. Podsumowując, powiedział, że współpracując z BetMGM, firma nie może się doczekać tworzenia ekscytujących doświadczeń dla gości i fanów sportu.

LPGA chętnie współpracuje z BetMGM

Wiceprezes LPGA ds. Globalnej dystrybucji mediów , Brian Carroll , powiedział, że BetMGM jest już sprawdzonym zwolennikiem kobiecego golfa oraz czołowym operatorem zakładów sportowych i rozrywkowych. Dodał, że gry cyfrowe i zakłady sportowe „ są kluczowymi elementami przyszłości sportu ”. Ponadto Carroll podkreślił, że „BetMGM jest w czołówce obu możliwości” . Podsumowując, powiedział, że LPGA chętnie współpracuje z BetMGM i nie może się doczekać, aby zapewnić ekscytujące możliwości dla fanów sportu.

Powrót do góry przycisk