Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Betmotion zwiększa wrażenia graczy dzięki umowie Jada Gaming Deal

Betmotion, wiodący serwis hazardowy w regionie Ameryki Łacińskiej, ogłosił w poniedziałek, że zawarł umowę partnerską z specjalista ds. danych i analiz AI Jada Gaming.

„Betmotion zawsze stara się ulepszać swoją ofertę, aby utrzymać naszą silna pozycja rynkowa i rozwiązanie Jady przenosi nasze usługi na wyższy poziom.”

Luis Traversa, dyrektor operacyjny, Betmotion

Zwiększ możliwości przewidywania i widoczność witryny

Umowa 3-letnia obejmie pełną Platforma Jada Brain zintegrowana z Betmotion i poprawiająca wrażenia użytkownika w firmie zajmującej się grami w Ameryce Łacińskiej, wykorzystując zestaw dostosowanych do potrzeb platformy modułów iGaming.

„Jesteśmy zachwyceni podpisać Betmotion jako klient. Posiadanie lidera rynku w Ameryce Południowej, który wybrał nas ze względu na swoją platformę danych i analiz, umacnia naszą pozycję jako najlepszy wybór dla firm zajmujących się grami”.

Alberto Alfieri, współzałożyciel, Jada Gaming

Umowa pozwoli Betmotion wykorzystać doświadczenie Jady w zakresie danych i analityki, aby poprawić swoje możliwości predykcyjne i widoczność strony internetowej przed nadchodzącym napiętym harmonogramem sportów letnich.

„Bogactwo doświadczeń Jady i skupienie się na sferze gier komputerowych, a także obszerna gama oferowanych modułów sprawiły, że był to oczywisty wybór. Partnerstwo pozwoli nam napędzać wzrost, jednocześnie zapewniając naszym graczom spersonalizowane doświadczenia”.

Luis Traversa, dyrektor operacyjny, Betmotion

Apartament modułów na zamówienie

Pełna hurtownia danych, funkcje uczenia maszynowego i wizualizacje danych są również częścią umowy partnerskiej z brazylijską marką hazardową uzgodnioną ze specjalistą ds. danych i sztucznej inteligencji .

Zgodnie z umową moduły Jada odpowiedzialnej gry i nadużywania bonusów zwiększą wysiłki Betmotion, aby zapewnić bezpieczne i przyjemne doświadczenie klienta, podczas gdy silnik partnerski Jady zajmie się optymalizacją strategii rozwoju.

„Kiedy rozmawialiśmy z zespołem w Betmotion, było jasne, że rozumieją ofertę i byliśmy pod wrażeniem wizji, jaką mieli zarówno z własnymi ambicjami, jak i sposobem, w jaki zamierzają używać produktu. Posiadanie ich jako klienta może jedynie wzmocnić naszą ofertę.”

Alberto Alfieri, Współzałożyciel, Jada Gaming

Umowę w zakresie danych i analityki ogłoszono tuż przed rozpoczęciem napięty letni harmonogram sportowy z przesuniętym z zeszłego roku Puchar UEFA Euro 10 i 2020 Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Poza wykorzystaniem technologii i analityki danych w celu zwiększenia świadomości marki, Betmotion połączył siły z kilkoma znanymi osobistościami sportowymi, aby reprezentować markę na całym świecie.

W lutym Betmotion podpisał roczną umowę sponsorską z rekordzista wygrywa i 1 przegrana i obecnie w rankingu 2020 w kategorii słomkowej kobiet UFC Mackenzie Dern ).

Powrót do góry przycisk