Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Betway mianowany oficjalnym partnerem NHL w zakładach sportowych

Premierowa marka zakładów sportowych online Betway zawarła wieloletnią umowę z National Hockey League (NHL) zostać oficjalnym partnerem ligi w zakładach sportowych, Super Group , firma macierzysta marki ogłoszona dzisiaj.

„To niezwykle dumny moment, kiedy ogłaszamy naszą pierwszą współpracę z NHL w lidze sportowej w Ameryce Północnej”.

Anthony Werkman, dyrektor generalny, Betway

Pierwsze partnerstwo North American Sports League

Umowa, która stanowi ważny kamień milowy dla Betway jako pierwszy dla marki zakładów sportowych z północnoamerykańską profesjonalną ligą sportową ma zostać uruchomiony wraz ze startem 2021 Pucharu Stanleya Playoffs jutro.

„Począwszy od Playoffs w Pucharze Stanleya, marka Betway otrzyma dużą ekspozycję dla fanów sportu na całym świecie i będzie to kontynuowane podczas innych imprez NHL „pewniaków” w całym kalendarzu, co jest dla nas niezwykle ekscytujące. ”

Anthony Werkman, CEO, Betway

Za pośrednictwem nowej spółki , Betway zyska globalną widoczność i ekspozycję marki dzięki narożnej pozycji na lodzie i widocznym z kamery oznakowaniom tablicowym dostępnym dla wszystkich meczów 2021 Stanley Cup Playoffs i 2021 Stanle y Finał Pucharu, a także przez cały okres trwania wieloletniej umowy.

„Ta umowa wzmacnia naszą strategię poszerzania naszej globalnej bazy klientów poprzez współpracę z największymi ligami w najpopularniejszych sportach na całym świecie. Dziesiątki milionów widzów zobaczą logo Betway na lodzie dla tych prestiżowych gier, gdy damy się poznać nowej publiczności w Stanach Zjednoczonych i nie tylko ”.

Neal Menashe, dyrektor generalny, Super Group

Zgodnie z nową umową, Betway zyska również widoczność marki na imprezach „tentpole” w NHL, takich jak NHL Winter Classic, NHL Stadium Series i NHL All-Star Weekend, ponownie poprzez róg w lodzie pozycjonowane oznakowanie marki.

„Puchar Stanleya to najbardziej ekscytujące dwa miesiące w sporcie i daje ogromną szansę na zaangażowanie fanów na całym świecie”.

Keith Wachtel, dyrektor ds. Biznesu i starszy wiceprezes, NHL

Logo, znaki i kampanie mające na celu zwiększenie pozyskiwania klientów

Oprócz zwiększonej świadomości marki wśród fanów profesjonalnego hokeja, Betway otrzyma prawo do używania oficjalnych logo, znaków i oznaczeń NHL, aby móc projektować autentyczne programy marketingowe dostosowane do fanów NHL.

„Ponieważ kategoria zakładów sportowych stale ewoluuje w szybkim tempie, jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem nowej współpracy z Betway w tym bardzo ekscytującym okresie naszego sezonu. Betway ma bardzo agresywną strategię rozwoju i jest idealnym partnerem do współpracy z naszymi zagorzałymi fanami. ”

Keith Wachtel, Chief Business Officer i Senior Executive Vice President, NHL

Umowa będzie Zapewnij również Betway dostęp do wszystkich zasobów medialnych profesjonalnej ligi hokejowej, w tym niestandardowych inicjatyw marketingu cyfrowego, społecznościowego i e-mailowego, aby pomóc marce zakładów sportowych w budowaniu dalszej świadomości marki i poszerzaniu bazy klientów.

Umowa z NHL to najnowszy krok, jaki firma Betway podejmuje, aby stać się rozpoznawalną marką wśród fanów sportu w USA. W marcu marka zakładów sportowych online zawarła wiele umów sponsorskich z franczyzami National Basketball Association (NBA) i New York Islanders NHL.

Powrót do góry przycisk