Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Bill z New Jersey wyjaśniłby, w jaki sposób przedstawiane są dochody z gier stanowych

Według New Jersey Division of Gaming Enforcement (DGE) , rynek kasyn w Atlantic City ma się dobrze. Jednak analizując wyniki dostarczone przez wydział, pojawia się rozbieżność. Podczas gdy liczby odzwierciedlają przychody brutto z gier (GGR) w zeszłym roku w wysokości ponad 2. 88 miliardów dla dziewięć kasyn i dwa tory wyścigów hazardowych, to nie jest do końca dokładne. Wiele z tego pochodziło z operacji online, a nie z hazardu stacjonarnego. Nowa ustawa wprowadzona w zeszłym tygodniu ma na celu zapewnienie pełniejszego obrazu, gdy DGE opublikuje dane dotyczące przychodów.

Dylemat ustawy o stabilizacji podatku od nieruchomości w kasynie

Kiedy kasyna w Atlantic City zaczęły się marnować, wprowadzono Ustawę o stabilizacji podatku od nieruchomości (CPTSA) , aby spróbować przywrócić miasto na właściwe tory. Wprowadzony w 2014, był to sposób na zagwarantowanie państwu określonej kwoty dochodu w oparciu o wyniki w grach, ponieważ pomógł miastu odzyskać siły. Ustawodawstwo zwiększyło zobowiązanie z tytułu podatku od nieruchomości należne od kasyn, wprowadzając ruchomą skalę opartą na GGR, która określała należną kwotę. GGR poniżej 2,6 miliarda dolarów spowodowałoby należne podatki od nieruchomości w wysokości 88 milionów dolarów, a jeśli osiągną 3,4 miliarda dolarów miliarda, kwota wzrasta do 165 milionów dolarów.

Kiedy DGE zgłasza GGR, obejmuje on gry online człon; Jednak w wielu przypadkach te operacje są prowadzone przez kasyna w ramach partnerstwa z zewnętrznymi sprzedawcami i dostawcami gier. W rezultacie, przychody kasyna nie są takie same, jak w przypadku operacji na lądzie. Skutkuje to niewłaściwym obliczeniem zobowiązania z tytułu podatku od nieruchomości, co znacznie obniża dochody kasyn. Jako wyraźny przykład 2020 dochody z lądu w Atlantic City wyniosły 43. 7% mniej niż w 2019, a przychody z iGaming wzrosły o ponad 100% . Odsetek kasyn z akcji online był mniejszy z powodu umów operacyjnych, ale według DGE uzyskały one znacznie większe dochody.

Projekt ustawy o zgromadzeniu 5587 na ratunek

Zgromadzenie John Armato przedstawił Ustawę montażową 5587 w zeszłym tygodniu w celu skorygowania wprowadzającej w błąd prezentacji danych o przychodach DGE. Zapewniłoby to, że w danych liczbowych, które są wykorzystywane przez DGE przy obliczaniu należnych podatków od nieruchomości, uwzględniono jedynie dochody z ziemi generowane przez kasyna. Chociaż rachunek zapewnia pewne wypełnienie, wymagając dodatkowych 5 milionów dolarów rocznej płatności w ramach CPTSA za pośrednictwem 2026, jest to korzystne w porównaniu z zobowiązaniami podatkowymi, ponieważ ogólny GGR nadal rośnie w New Jersey.

Operatorzy kasyn są podatni na zmiany wprowadzone w ustawie Armato i mają nadzieję, że zmiany CPTSA zostaną wprowadzone. Prezydent Hard Rock Atlantic City Joe Lupo podzielił się swoimi przemyśleniami w styczniu ubiegłego roku, kiedy stwierdził: „Jest tak wiele pomocy, której naprawdę potrzebujemy w przypadku tych nieruchomości – musimy zrewitalizować miasto , i nie stanie się tak, gdy media donoszą o wzroście, gdy dodają przychody online, które trafiają do firm zewnętrznych, które nie mają żadnego udziału w grze… Nie wiem, dlaczego nie ma większej przejrzystości w raportowaniu. Ta miara, o której raportujemy wszystkie przychody licencjobiorcy w kasynach, nie podaje prawidłowej ważności. ”

Powrót do góry przycisk