Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Booongo wzmacnia swoją obecność w Ameryce Łacińskiej za pośrednictwem DoradoBet

Booongo zwiększył dziś swój zasięg w Ameryce Łacińskiej dzięki DoradoBet. W ramach nowego partnerstwa peruwiański operator DoradoBet otrzymał dostęp do pełnego zestawu automatów Booongo.

DoradoBet otrzymuje dostęp do treści Booongo

Światowej sławy twórca automatów do gry, Booongo , urósł ślad w Ameryce Łacińskiej dzięki współpracy z DoradoBet . W wyniku umowy peruwiański operator otrzymuje dostęp do pełnego zestawu automatów do gry Booongo . Wśród najpopularniejszych tytułów znajdziemy innowacyjne Hold and Win , niedawno wydane 3 Monety , a także Dragon Pearls i Aztec Sun .

Booongo podpisał wiele umów handlowych w Ameryce Łacińskiej od zeszłego roku. Dopiero niedawno, bo w marcu, operator udostępnił swoje treści dla operatorów partnerskich Virtualsoft w regionie . Teraz nowa umowa uzupełnia plan dalszej ekspansji firmy w regionie.

Oprócz produktów Booongo, DoradoBet zyskuje również dostęp do firmowej kolekcji narzędzia grywalizacji , takie jak między innymi turnieje, które mają na celu zwiększenie zaangażowania graczy.

Booongo kontynuuje rozszerzyć swoje partnerstwa w regionie Ameryki Łacińskiej

Dyrektor nowego biznesu DoradoBet, Jose Luis Osorio , podzielił się swoim podekscytowaniem, mówiąc, że firma nieustannie szuka wciągających treści . Ponadto przyznał, że innowacyjne tytuły Hold and Win Booongo oferują graczom DoradoBet wyjątkowe przeżycia. Podsumowując, Osorio powiedział, że firma jest podekscytowana współpracą z Booongo i nie może się doczekać pozytywnej reakcji graczy.

DoradoBet jest ekscytującym operatorem i cieszymy się, że możemy z nim współpracować, ponieważ nadal chcemy się rozwijać Ameryka Łacińska.

Sebastian Damian, dyrektor handlowy, Booongo

Dyrektor handlowy Booongo, Sebastian Damian , powiedział, że firma jest zachwycona współpracą z DoradoBet , podczas gdy nadal rozwija swoją obecność w Ameryce Łacińskiej. Ponadto przyznał, że oferta Booongo została bardzo dobrze przyjęta na kontynencie. Podsumowując, Damian powiedział, że Booongo nie może się doczekać nawiązania silnych relacji z DoradoBet .

Powrót do góry przycisk