Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Były PGCB Duo tworzy kancelarię prawniczą skierowaną do nowych uczestników rynku

Nowa kancelaria prawna zajmująca się branżą gier została założona przez byłego dyrektora ds. Licencji w Pennsylvania Gaming Control Board (PGCB) Susan Hensel i jej byłego adwokata Joseph Grad .

Ich butikowa kancelaria prawna Hensel Grad PC będzie starała się zapewnić usługi dla szerokiego grona klientów krajowych i międzynarodowych, w tym operatorów, producentów sprzętu, dostawców technologii i usług, inwestorów i innych.

„We Uważam, że nadeszła odpowiednia pora dla firmy prawniczej, która ma solidną wiedzę na temat tworzenia, wdrażania i egzekwowania przepisów dotyczących gier hazardowych w Stanach Zjednoczonych ”.

Susan Hensel

Butikowa kancelaria prawna chciałaby również działać jako konsultant w innych jurysdykcjach w kraju i na świecie, które borykają się z wyzwaniami związanymi z regulacjami dotyczącymi hazardu, ponieważ zarówno Susan Hensel, jak i Joseph Grad byli zaangażowani w rozwój ram regulacyjnych dotyczących licencjonowania w Pennsylvania.

„… mają wiedzę, doświadczenie i relacje niezbędne do zaspokojenia wszystkich potrzeb regulacyjnych klienta i wierzymy, że butikowa kancelaria prawna jest idealną platformą który zapewni klientom najwyższej jakości usługi w zakresie prawa gier. ”

Susan Hensel

Hensel, który był pierwszym pracownikiem PGCB w 2005, a następnie został pierwszym dyrektorem ds. Licencji w organie regulacyjnym, ustąpił od pozycji w zeszłym miesiącu. Ma bogate doświadczenie w zakresie nadzoru nad procesem licencjonowania ponad 100, 000 firmy i osoby fizyczne podczas jej kadencji, podczas gdy rynek Pensylwanii rozwijał się i ewoluował, stając się drugim co do wielkości w USA.

Joseph Grad, który również prowadził własną kancelarię prawną oferującą usługi w zakresie gier , korporacji i opieki zdrowotnej, a także ma doświadczenie w doradzaniu państwowym organom ds. gier, z których najnowsza to Grupa Robocza ds. Zakładów Sportowych w Kolorado, była jednym z pierwszych prawników zatrudnionych w PGCB. Podczas swojego 5-letniego pobytu od 2005 do 2010 Grad występował jako zastępca głównego radcy prawnego i radca specjalny dla finanse korporacyjne i ład korporacyjny.

Grad zauważył, że ich firma chętnie współpracowałaby z każdą firmą, która chce wejść do jurysdykcji, począwszy od momentu podjęcia decyzji o wejściu, aż do osiągnięcia zgodności z licencją wymagań, pomagając im poruszać się po amerykańskim krajobrazie gier. Potwierdził, że butikowa kancelaria będzie się koncentrować na doradzaniu nowym lub nowym podmiotom wchodzącym na rynek amerykański.

Powrót do góry przycisk