Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Cyfrowy rozwój firmy Hard Rock International byłby ekscytujący do obejrzenia

Wraz z uruchomieniem przez Hard Rock International interaktywnej działalności, firma jest pewna przyszłości hazardu online.

Potencjał rozwoju cyfrowego z pewnością duży dla HRI

Hard Rock International jest gotowy, aby zagrać w nowe branże. A konkretnie gry w kasynie online i interaktywne zakłady, pośród niezliczonych innych działań, które są obecnie na talerzu firmy. Po Las Vegas Sands Corp. ugina się i ogłosiła, że zajmie się hazardem online , Hard Rock działa w tym samym duchu co Hard Rock Digital.

Zachęcona pozytywnymi wynikami rozwoju online w całych Stanach Zjednoczonych, Hard Rock wprowadza teraz na pokład bardziej kompetentnych menedżerów iGaming. Są tutaj, aby pomóc firmie w jej cyfrowej ekspansji.

Tymczasem Hard Rock nie brakuje zarówno w kraju, jak i za granicą. Prezes firmy Jim Allen wydawał się optymistą w niedawnym wywiadzie dla CDC Gaming. Dyrektor generalny stwierdził, że firma jest obecna w 76 krajach i posiada 203 mld mediów b wrażeń Rand.

Dlaczego więc nie wziąć rzeczy cyfrowych? Hard Rock od jakiegoś czasu jest w oczach opinii publicznej. To sięga współpracy z macierzystym stadionem NFL Miami Dolphins i wieloma innymi inicjatywami. Jednak partnerstwa marketingowe to nie wszystko, a iGaming, a także zakłady interaktywne, mogą być trudniejsze.

Komentując strategię pozyskiwania klientów firmy, Allen był przekonany, że Hard Rock jest w dobrym miejscu, aby zacząć rozważać ekspansję online. Chociaż Hard Rock jest własnością Seminole Gaming , plemiennej firmy, jej zainteresowanie grami online dopiero się zaczyna.

Pozyskanie klientów w branży cyfrowej byłoby łatwe

Firma nie musi wkładać tylu zasobów w zdobywanie klientów. Ma już sporą bazę klientów, którą Hard Rock może wprowadzić do korzyści płynących z interaktywnego hazardu. Jednym z przykładów mogą być programy M Life Rewards, których BetMGM używa do zwabienia klientów i fanów sportu MGM Resorts International.

Po uruchomieniu Hard Rock Digital w grudniu pytanie brzmi, jak daleko firma będzie dążyć do cyfryzacji. Przemawiając w czasie tworzenia przedsięwzięcia, Allen zwrócił uwagę na kluczowe wskaźniki, które firma zaobserwowała tylko na rynku amerykańskim.

Szacunkowa wielkość rynku w przyszłości to 7 miliardów dolarów w przypadku zakładów sportowych i 14 miliardów dolarów w przypadku gier online . Pod wieloma względami HRI zabezpiecza się przed ryzykiem i ma na celu przyszłość. Jednak firma porusza się w łatwym tempie.

Kiedy powstał Hard Rock Digital, firma zatrudniła wielu menedżerów znanych ze swojej wiedzy technologicznej i wiedzy. Hard Rock nie wydał jeszcze żadnej ważnej informacji w segmencie interaktywnym. Pandemia uwydatniła potrzebę alternatywnych źródeł dochodów.

Powrót do góry przycisk