Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Dafabet mianowany sponsorem tytularnym World Pool Masters 2021

Zakłady sportowe online i marka iGaming Dafabet ogłosiła, że została sponsorem tytularnym tegorocznych World Pool Masters, które od maja odbywają się na Gibraltarze 22 do maja 25 i transmitowane na żywo na całym świecie.

„Jesteśmy podekscytowani, że Dafabet znów jest na pokładzie podczas World Pool Masters”.

Emily Frazer, dyrektor zarządzająca, Matchroom Multi Sport

The Dafabet World Pool Masters

Po przedłużeniu umowy, Dafabet został sponsorem tytularnym największego wydarzenia zaproszeniowego puli po raz trzeci, w 2017 i 2019, oprócz tegorocznego, który zostanie nazwany Dafabet World Pool Masters.

„Zawsze lubimy pracować z zespołem, a ich wsparcie podczas wydarzenia pomaga nam nadal przekraczać granice i weź basen w każdy zakątek świata. ”

Emily Frazer , Dyrektor Zarządzający, Matchroom Multi Sport

Tegoroczne zawody o godz. Europa Sports Park na Gibraltarze zaprezentuje crème de la crème globalnych talentów bilardowych, w tym m.in. mistrz świata Fedor Gorst, MVP Mosconi Cup Jayson Shaw i zdobywca puli mistrzostw Albin Ouschan , a także w obronie 2019 Mistrz Świata Pool Masters David Alcaide. Dafabet World Pool Masters będzie transmitowany na żywo przez Sky Sports, DAZN i Matchroom.Live.

„Nie możemy się doczekać powrotu Dafabet World Pool Masters do globalnej telewizji publiczność i miliony cyfrowych odbiorców śledzących akcję na naszych platformach społecznościowych ”.

Emily Frazer, dyrektor zarządzająca, Matchroom Multi Sport

4 dni podniecenia na basenie

The Dafabet World Pool Masters ma rozpocząć się o godzinie 6:00 30 czasu lokalnego w sobotę maja 22 i zakończy koronacją mistrza we wtorek wieczorem w maju 25. Podczas 4-dniowego turnieju 24 najlepszych graczy w puli świata będzie walczyć o koronę i część z $ 100,000 Pula nagród.

„Bardzo się cieszymy, że zostaliśmy sponsorem tytularnym tegorocznego turnieju. To już trzeci raz, kiedy sponsorujemy to wydarzenie i zawsze byliśmy zadowoleni z otrzymanej relacji. ”

John Cruces, dyrektor ds. Sponsoringu, Dafabet

Na zakończenie John Cruces wyraził wdzięczność zespołowi Matchroom za jego wysiłki, aby zapewnić, że turniej odbędzie się zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa i życzył wszystkim graczom powodzenia przy stołach.

Trzykrotny sponsor tytularny World Pool Masters ma również znaczącą pozycję sponsorską w piłce nożnej, mając podpisane umowy ze szkockim klubem Premier League Celtic, niedawno awansowanym do angielskiej Premier League Norwich City Football Club, a także La Liga zespół Cadiz.

Powrót do góry przycisk