Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

EEG nazwał Cleveland Cavaliers oficjalnym dostawcą turniejów eSportowych

Esports Entertainment Group (EEG) i Cleveland Cavaliers ogłosiły dzisiaj wieloletnią umowę partnerską, aby firma oferująca gry hazardowe online oficjalny dostawca franczyzy turniejów eSportowych od National Basketball Association (NBA) .

Pierwsza franczyza NBA w Partnerstwa sportowe EEG

Zgodnie z warunkami długoterminowej umowy, która uczyniła Cleveland Cavaliers pierwszą drużyną NBA, która współpracuje z EEG, operator dostarczy 3 turnieje eSportowe pod wspólną marką na rok dla franczyzy na platformie Esports Gaming League (EGL) .

„Nasza platforma EGL nadal zdobywa silną trakcję wśród najlepszych profesjonalnych franczyz sportowych. Z przyjemnością ogłaszamy, że Cavs to nasza pierwsza współpraca z drużyną NBA. Nasza solidna platforma turniejowa pomoże Cavs wzmocnić więzi z ich fanami, zapewniając jednocześnie nowe możliwości zaangażowania ”.

Grant Johnson, dyrektor generalny, Esports Entertainment Group

Ponadto EEG otrzyma rozpoznawalność marki za pośrednictwem oznakowań LED na korcie dla wszystkich meczów domowych Cavaliers w sezonie regularnym na nadchodzące 2021 – 2022 i zostanie partnerem prezentującym nocną imprezę eSportową organizowaną corocznie.

„Rosnąca popularność e-sportu daje naszemu zespołowi doskonałą okazję do nawiązania głębszych więzi i zaangażowania z naszymi fanami. Uważamy, że te turnieje będą bardzo popularne wśród naszych fanów i będą świetnym sposobem na rywalizację w zabawnym i towarzyskim środowisku z graczami z całego świata ”.

Matt O’Brien, wiceprezes, Global Corporate Partnerships, Cleveland Cavaliers

Współpraca w zakresie marketingu cyfrowego

Obie strony będą współpracuj również w obszarze marketingu cyfrowego, wykorzystując wysiłki we wszystkich kanałach Cavaliers, społecznościowych, e-mailowych, mobilnych i online, w celu promowania turniejów eSports.

Cavs Legion GC, Liga NBA 2K stowarzyszony z Cavaliers, będzie prezentował markę EEG na koszulkach graczy iw grach wirtualnych, a także będzie gospodarzem turnieju eSports na platformie EGL w ramach umowy.

„Praca z Cavs i innymi najlepszymi zespołami w NFL, NHL i innych zapewnia solidną walidację jakości naszej solidnej platformy i jej zdolności do zaspokojenia wymagających potrzeb dużych, prestiżowych wdrożeń ”.

Magnus Leppäniemi, prezes, Esports, Esports Entertainment Group

Malty EEG było ostatnio szczególnie aktywne w USA, zawierając strategiczne umowy z profesjonalnymi drużynami sportowymi z głównych lig, z Baltimore Ravens i Denver Broncos z National Football League (NFL) należą do jej najnowszych partnerów.

W lutym EEG zawarło wieloletnią umowę z Ravens, aby stać się ich oficjalnym dostawcą turniejów eSports, a miesiąc później operator gier hazardowych eSports dodał Broncos w podobnej długoterminowej umowie .

Powrót do góry przycisk