Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Elon Musk „Myślę, że inwestowanie oszczędności życia w Crypto jest nierozsądne”

Inwestowanie wszystkich pieniędzy jest nierozsądne, mówi dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, nawet jeśli istnieje szansa, że kryptowaluty mogą zapanować nad FIATem.

Musk Reality-Checks Investment Gorliwość w Dogecoin

Elon Musk ostudził nieco entuzjazm, który zebrał sponsorów Dogecoina w kontekście jego występu w Saturday Night Live. Dyrektor generalny Tesli nigdy nie był „otwartym zwolennikiem” tej waluty i zawsze przekazywał swoje wiadomości na temat Dogecoin jako żarty lub przynajmniej kalambury z popularnych filmów, piosenek itp.

On Pewnego razu Musk nawet to przyznał, co nie powinno nikogo dziwić. To nie powstrzymało ceny Doge przed osiągnięciem rekordowego poziomu 0 USD. 69 na początku tego tygodnia.

o swoim występie w telewizji w sobotę, Musk poczuł potrzebę ponownego wyjaśnienia, do czego jego zdaniem kryptowaluty są dobre i do czego nie należy ich niewłaściwie interpretować, i argumentował, że inwestowanie oszczędności życia w walutę, aby uzyskać szybki zysk był nierozsądny:

„Myślę, że ludzie nie powinni inwestować swoich oszczędności życia w kryptowalutę, żeby było jasne. Myślę, że to nierozsądne ”.

Dyrektor generalny Tesli Elon Musk

Przyznał, że kryptowaluty mogą w końcu zastąpić FIAT, ale ostrzegł, że będąc pewnym wszystko to nadal jest zgadywaniem pracy i nic więcej. „Jest duża szansa, że kryptowaluta jest przyszłą walutą Ziemi, a potem jest tak: która to będzie? A może będzie to wielokrotne. Ale na tym etapie należy to uznać za spekulacje ”- wyjaśnił Musk.

Czas poważnie potraktować kryptowalutę

Opinia Muska została udostępniona jako film TMZ i tym razem postanowił odciąć się od żartów. Film zatytułowano otrzeźwiający „Kryptowaluta jest obiecująca, ale inwestuj ostrożnie!” Wciąż uważał ironię losu za kuszącą, pytając, jaki byłby lepszy wynik niż posiadanie „waluty wymyślonej jako żart, w rzeczywistości staje się prawdziwą walutą”.

$ DOGE to faktycznie stworzone jako internetowy żart z faktu, że ludzie w zasadzie kupowaliby wszystko online. Jednak tweety Muska na temat Doge zostały krótko wspomniane przez kilka źródeł, co zostało zbadane przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w związku z jego częstymi wypowiedziami o walucie. Musk przyjął tę wiadomość z rozbawieniem i powitał każdego regulatora, który przeanalizował jego publiczne opinie dotyczące Dogecoin.

Musk nie jest jedynym znanym inwestorem i miliarderem, który przychylnie wypowiada się o kryptowalutach, a zwłaszcza o dolarach PIESEŁ. Właściciel Dallas Maverick i legenda Shark Tank, Mark Cuban, zachwalał siłę kryptowalut i aktywnie stara się zachęcić do akceptacji Dogecoin.

Powrót do góry przycisk