Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

FuboTV napędza nowe subskrypcje i przychody dla klientów w pierwszym kwartale 2021 roku

Pierwszy kwartał kończy się rekordową notą FuboTV, która była w stanie dodać nowych abonentów i wygenerować znaczący wzrost przychodów.

Wzrost przychodów i subskrypcji dla FuboTV

FuboTV osiągnął dobre wyniki w pierwszym kwartale roku zakończonego w marcu 31, 2021, wykazując spójne wyniki finansowe w całym okresie. Firma odnotowała najsilniejsze wyniki kwartalne w swojej historii, z całkowitymi przychodami sięgającymi 119. 7 mln USD, wzrost % rok za rokiem.

Platforma transmisji strumieniowej TV zobaczyła 43, 000 netto w tym okresie i udało mu się wygenerować 12. 6 milionów dolarów dzięki przychodom z reklam, w górę 206% rok za rokiem. Wyniki Q 12021 są zgodne z rekordowymi wynikami za cały rok dla platformy w 2020.

FuboTV zapewnił pierwszego z kolei wzrost liczby abonentów i przychodów w „jakimkolwiek pierwszym kwartale”, mimo że pandemia wciąż trwa, oferując pewne ograniczenia dla rozrywki i sportu. Komentując te wyniki, dyrektor generalny i współzałożyciel FuboTV David Gandler z zadowoleniem przyjął wyniki pierwszego kwartału i stwierdził, że sygnalizują one lepsze perspektywy dla firmy w najbliższych miesiącach.

„Po raz pierwszy w pierwszym kwartale odnotowaliśmy sekwencyjny wzrost przychodów i liczby abonentów, pomimo trendów sezonowości w przeszłości. To mówi nam, że konsumenci coraz częściej przecinają sznur ” powiedział Gandler.

Integrating Premium Content Solutions

Omawiając sukces platformy, Gandler wyjaśnił, że konsumenci zostali skuszeni przez „wyższą wartość” platformy i lepszą „całoroczną ofertę treści”. Gandler zachwalał podejście zorientowane na klienta, które FuboTV przyjęło jako jedyną drogę naprzód.

Mówiąc o rosnącej liczbie subskrypcji, Gandler po prostu zauważył, że wierzy, że konsumenci będą nadal gromadzić się na FuboTV i nadal badać produkty oferowane przez platformę.

Prezes wykonawczy FuboTV Edgar Bronfman powiedział, że firma pozostaje niezachwiana w swojej misji dostarczania świata -klasowe oglądanie programów sportowych w telewizji, ze szczególnym naciskiem na programy premium, które pomagają fanom sportu uzyskać pożądane wrażenia, w tym interaktywność i lepiej zintegrowane rozwiązania dotyczące zakładów. płatna telewizja w kierunku programów sportowych z technologią i doświadczeniem użytkownika napędzającym dane. Mówiąc o zintegrowanych rozwiązaniach, FuboTV połączyło siły z Bigotry, aby poszukać więcej możliwości ulepszenia zakładów sportowych i wrażeń z oglądania w tym samym czasie.

Powrót do góry przycisk