Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

GGR w Makau rośnie, gdy miasto przygotowuje się do zmiany przepisów dotyczących hazardu

Jeśli scena kasyn w Makau jest jakąkolwiek wskazówką, światowy przemysł gier jest na drodze do poprawy po COVID – 19 pandemia. 2021 rozpoczął się powoli, ale od tego czasu sytuacja nadal się poprawia, a maj pokazał większe zyski brutto z gier (GGR), gdy azjatyckie centrum kasyn wraca do życia. Ponieważ urzędnicy i prawodawcy Makau są gotowi zająć się kwestią nowych przepisów dotyczących hazardu w przyszłym tygodniu, ciągłe ulepszenia powinny dać im więcej pewności w przeprowadzaniu poważnych reform. % w maju Unfolds

Kwiecień był dobrym miesiącem dla kasyn w Makau, ponieważ zaraportowały one łącznie 1 dolara. 05 miliardów przychodów, czyli ponad 1, 000% rok wcześniej, kiedy COVID – 19 mocno opanował miasto. Maj nadal wykazuje większe odbicie, wsparte świętem Złotego Tygodnia, które rozpoczęło miesiąc, a GGR za pierwsze dziewięć dni maja był 92% wyższy niż w ostatni tydzień kwietnia. Poprawa następuje, ponieważ liczba odwiedzin nadal pozostaje niska ze względu na ograniczenia w podróżowaniu i indywidualne obawy.

Średnia stawka dzienna (ADR) w pierwszych dziewięciu dniach tego miesiąca wynosiła 62. 45 milionów, prawie dwa razy więcej niż 32. 47 mln zgłoszonych w ostatnich dniach kwietnia. Złoty Tydzień, który trwał od 1 do 5 maja, przyniósł ADR w wysokości 78. 68 milionów dolarów, co stanowi GGR, czyli 60% tego, co było w tym samym okresie w 2019. Zgodnie z oczekiwaniami, ADR spadł po Złotym Tygodniu do $ 42. 46 miliona, ale wciąż podąża wyżej i zmierza we właściwym kierunku.

To, co wzmacnia wpływ tych wyników, to fakt, że pojawiają się one jako odwiedziny, które wciąż nie wracają do stanu sprzed COVID – 19 poziomy. W tegorocznym okresie świątecznym Złoty Tydzień odnotowano tylko 25% ruchu zgłoszonego w okresie świątecznym w 2019; jednakże masowy GGR stanowił 70% tego, co było w tamtym roku. Mając to na uwadze, analitycy uważają, że GGR w maju może sięgnąć nawet 1. 374 miliarda dolarów, czyli 40% tego, co było w maju 2019. Czerwiec może przynieść GGR, czyli aż 50% tego z czerwca 2019.

Nadszedł czas na przeglądy legislacyjne

Wraz z nadchodzącymi ulepszeniami w zakresie gier, Macau jest gotowe, aby poważnie zagłębić się w temat zmienionych przepisów dotyczących gier. Wiadomo było, że nowe przepisy wejdą w życie jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej we wrześniu; jednak porażka COVID – 19 nie dała władzom miasta dużo czasu na opracowanie planu ataku. To się jednak zmienia, a prawdziwy postęp zostanie dokonany w nowej strukturze gier w Makau.

Adriano Marques właśnie otrzymał dwuletnie przedłużenie swojej umowy jako szefa regulatora gier hazardowych w Makau, Biuro ds. Kontroli i Koordynacji Gier, a to pomoże zapewnić ciągłość podczas spotkania ustawodawców i urzędników państwowych w przyszły poniedziałek, aby omówić nowe przepisy dotyczące gier. Zwołano spotkanie w celu omówienia proponowanych zmian w regulaminie gier w Makau, ale szczegóły tych zmian nie zostały upublicznione.

Kończy się czas na formalne wprowadzenie nowych przepisów dotyczących gier. Wszystkich sześciu koncesjonariuszy kasyn w Makau ma swoje aktualne licencje tylko do czerwca przyszłego roku i musi wiedzieć, na co ich czeka, aby mogli zacząć przygotowywać się na zupełnie inne wrażenia z gry w mieście.

Powrót do góry przycisk