Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Grand Lisboa Palace zostanie otwarty w tym roku z 304 stołami do gier

SJM Holdings ogłosiło, że może częściowo otworzyć Grand Lisboa Palace w Makau przed końcem drugiego kwartału 2021.

Grand Lisboa Palace w Makau zostanie otwarty przed końcem drugiego kwartału SJM

SJM Holdings otworzy długo oczekiwany zintegrowany ośrodek Cotai, Grand Lisboa Palace w Makau, światowej hazardowej stolicy. Ośrodek będzie początkowo obejmował 300 pokoje hotelowe, 304 stoły do gier, 1, 034 automaty do gier, wiele sklepów spożywczych i detalicznych.

W trakcie I kwartału 2021 rozmowy z analitykami o zarobkach firma przekazała więcej szczegółowe informacje o tym, jak będą wyglądać obszary gier w ośrodku po zakończeniu ostatnich operacji. Analitycy twierdzą, że kierownictwo SJM potwierdziło, że Grand Lisboa otworzy się częściowo przed końcem drugiego kwartału.

Pierwotnie Grand Lisboa Palace miał zostać otwarty za 2017, ale w ostatnich latach doznał kilku opóźnień. Zarząd spółki nie ujawnił dokładnej daty jej częściowego otwarcia. Obecnie firma ma około 2, 000 pracowników oczekujących na otwarcie Grand Lisboa Palace. Po osiągnięciu pełnej rampy oczekiwana liczba pracowników wzrośnie do 6, 000 .

Na początku roku SJM ogłosił, że niektórzy z jego pracowników są uprawnieni do otrzymywania dodatek na utrzymanie . Firma uruchomiła program w 2014 , nazywając go „gwarantowany dodatek” dla swoich pracowników.

Ośrodek ma 1, 892 pokoje, gdy jest w pełni sprawny

SJM potwierdziło, że chociaż na wstępnym po otwarciu będzie miał nieco więcej niż 300 pokoi, później spodziewa się pomieścić gości w maksymalnie 1, 892 pokoje, jeśli są to hotele butikowe, Palazzo Versace Macau i Hotel Karl Lagerfeld , otwarte drzwi.

Według Credit Suisse analitycy Rebecca Law , Kenneth Fong

i Lok Kan Chan , sukces Grand Lisboa Palace zależy głównie od realizacji konkurencyjnego segmentu marketingowego. Zauważyli, że są optymistami co do perspektyw i chętnie rozpoczynają działalność. Powiedzieli, że marketing i operacje masowe premium są gotowe do działania.

Podczas gdy czeka, aż Grand Lisboa Palace w końcu otworzy drzwi, SJM nadal pozostaje w tyle za swoimi konkurentami. Jednak firma powiedziała analitykom, że gdy pojawią się pierwsi goście, odzyska „lepszy niż sprawiedliwy udział”.

Sanford Bernstein’s analitycy, Witalij Umansky , Kelsey Zhu i Louis Li wyrazili sceptycyzm co do osiągnięcia tego celu w Grand Lisboa Palace. Według nich, jeśli chodzi o programy lojalnościowe, ofertę produktową i poziom usług, w Cotai panuje duża konkurencja. Stwierdzili, że nie spodziewają się, że Grand Lisboa będzie „lepszy niż jego sprawiedliwy udział” przez kilka lat.

Według Zarządu, śmieci czekają na Oferta GLP , co może zwiększyć jej udział w rynku. Jednak marża będzie bardzo wątpliwa.

Analitycy stwierdzili również, że jest to teraz gra typu „ poczekaj i zobacz ”, ponieważ śmieci mogą potencjalnie wpłynąć na zysk.

Powrót do góry przycisk