Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Grudniowe przychody Makau zakończyły najgorszy rok w rekordowym

Branża kasyn w Makau zarejestrowała się w grudniu kolejny miesiąc, aby zapomnieć, aby ukończyć najgorszy rok w historii, ujawnił raport Miesięczny dochód brutto z Games of Fortune opublikowany przez Gaming Inspection & Coordination Bureau.

Grudzień r / r Spadek mniej niż w listopadzie

Kasyna w Specjalnym Regionie Administracyjnym (SAR) Chin wykazały niewielkie oznaki ożywienia, generując 7,82 mld MOP (938 mln USD) w grudniu, co stanowi 65,8% spadek w stosunku do 22,84 mld MOP (2,74 mld USD) przychodów branży w grudniu 2019 r.

Miesięczna liczba raport był zgodny z medianą prognoz z analityków, która weszła w 68% spadku, po spadku 70,5% w listopadzie, ale również potwierdził rok do roku trend spowolnienie strat, które rozpoczęły się we wrześniu, dając powód za optymizm, że branża powoli się poprawia.

Pod koniec ubiegłego miesiąca spółka zależna JP Morgan Securities z regionu Azji i Pacyfiku opublikowała aktualizację dla inwestorów , ostrzegając, że wyższa liczba wizyt w Makau w grudniu w porównaniu z poprzednimi dwoma miesiącami wynika z okresu Bożego Narodzenia i nie należy jej przyjmować według wartości nominalnej.

Przychody w 2020 roku to ponury cień liczby 2019

Łącznie, grudniowe przychody osiągnęły poziom 60,44 miliarda MOP w 2020 r., Co oznacza spadek o 79,3% w porównaniu do MOP292,45 miliarda kasyn w SAR wygenerowanych w 2019 r., Aby zakończyć najgorszy rok w historii branży gier w Makau.

Ponad 3 miesiące po tym, jak Chiny złagodziły ograniczenia w podróżowaniu i wizach, Makau wciąż stara się przyciągnąć graczy z powrotem na swoje piętra gier, ponieważ gracze nadal uważają, że proces ubiegania się o wejście jest trudny i czasochłonny.

Więcej ograniczeń dotyczących podróży

Co więcej, najnowszy rozwój wydarzeń w Wielkiej Brytanii, gdzie władze zdrowotne ogłosiły, że znalazły nowy szczep koronawirusa, zmusiły rząd Makau do zaostrzenia ograniczeń granicznych, uniemożliwiając mieszkańcom Wielkich Chin, którzy byli za granicą w ciągu ostatnich 3 tygodni, wejście do centrum hazardowego.

Pomimo braku zarejestrowania ani jednego nowego przypadku w ciągu ostatnich 6 miesięcy, Makau ponownie ocenia ryzyko związane z nowymi falami infekcji pojawiającymi się zarówno w Hongkongu, jak i częściowo w Chinach kontynentalnych, co ułatwia chłodniejsza pogoda.

Analitycy gier, którzy śledzą rozwój branży hazardowej w Makau, spodziewają się, że kasyna w tym roku odbiją, a niektóre prognozy przewidują, że poziomy gier powrócą do 80% poziomów sprzed pandemii w 2019 roku.

Powrót do góry przycisk