Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Kasyna AC nie są powiązane z epidemiami COVID-19, mówi gubernator Murphy

Na spotkaniu z urzędnikami stanu w środę w tym tygodniu gubernator Phil Murphy ujawnił, że operatorzy kasyn odpowiedzialnie zarządzali swoimi podłogami. Ponadto gubernator zauważył, że nie ma dowodów na niedawne wybuchy epidemii pozytywnych pacjentów z COVID-19 i kasyn w stanie.

Operatorzy kasyn odpowiedzialnie zarządzają swoimi podłogami w kasynie

Podczas briefingu z urzędnikami stanu w środę w tym tygodniu gubernator Phil Murphy ujawnił, że nie ma dowodów dotyczących niedawnych wybuchów epidemii pozytywnych pacjentów z COVID-19 w kasynach Atlantic City. Gubernator podkreślił, że na podstawie zebranych dowodów operatorzy odpowiedzialnie zarządzali swoimi podłogami w kasynie. W rezultacie żadne ogniska nie były związane z nieruchomościami kasyn.

Uważamy, na podstawie posiadanych przez nas dowodów, że byli w stanie odpowiedzialnie zarządzać swoimi podłogami w kasynie.

Gubernator stanu New Jersey Phil Murphy

Ponadto gubernator Murphy przyznał, że operatorzy wdrożyli wymagane środki BHP, które obejmują przekładki dystansowe, zmniejszoną pojemność, kontrole temperatury, pytania kontrolne i inne. W rezultacie, zdaniem gubernatora, nie było „ dowodów na to, że albo jest złe zarządzanie podłogą, albo że jest duża epidemia pochodząca z uczestnictwa w parkiecie ”.

Mając na uwadze ogłoszenie z zeszłego tygodnia, w świetle rosnącej liczby pozytywnych przypadków COVID-19, gubernator Murphy wezwał gminy do podjęcia działań. Wprowadzając nowe ograniczenia, gubernator upoważnił gminy, zezwalając im na nakazanie godziny policyjnej dla mniej istotnych przedsiębiorstw, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby układu oddechowego COVID-19. Ponadto, zgodnie z nowymi ograniczeniami, skrócono godziny pracy usług wewnętrznych w barach i restauracjach.

Nie rok na wielkie rodzinne spotkanie na Święto Dziękczynienia

Według danych ujawnionych przez centrum informacyjne COVID-19 w New Jersey, od początku pandemii odnotowano łącznie 293744 potwierdzonych przypadków COVID-19. Liczba pacjentów, którzy zmarli, osiągnęła 14 877. Ostatnio odnotowano 4320 nowo zgłoszonych pozytywnych przypadków i 34 nowo potwierdzonych zgonów. Z drugiej strony ponad 188 000 pacjentów wyzdrowiało z choroby.

Koncentrując się na liczbie przypadków zgłoszonych w całym stanie, New Jersey wciąż jest daleko od szczytu listy z najczęściej zgłaszanymi pozytywnymi przypadkami COVID-19. W tej chwili większość przypadków odnotowano w Teksasie , osiągając ponad 1147000 pozytywnych przypadków COVID-19. Kolejna w kolejności jest Kalifornia z ponad 1 800 000 zgłoszonych przypadków, a następnie Floryda z 914 000 zgłoszonymi pozytywnymi przypadkami COVID-19.

W świetle niedawnego wzrostu liczby pozytywnych przypadków COVID-19 gubernator Murphy wezwał mieszkańców do noszenia masek, przestrzegania wytycznych dotyczących dystansu społecznego i mycia rąk. Ponadto gubernator powiedział, że „ nie ma sposobu, aby uszlachetnić którąkolwiek z tych liczb ”. Dodał, że liczby są dalekie od dobrych i pogarszają się.

Gubernator wezwał mieszkańców New Jersey, aby nie brali udziału w żadnych prywatnych spotkaniach poza tymi z „najbliższymi rodzinami”. Uznając, że Święto Dziękczynienia jest za tydzień, gubernator powiedział, że ten rok nie jest „rokiem na wielkie rodzinne spotkanie”.

Powrót do góry przycisk