Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

KellyInVegas Dołącz do programowania zakładów sportowych ESPN

ESPN wprowadza Kelly Stewart na pokład, aby pomóc programowi zwiększyć jego doświadczenie w zakładach sportowych i zaoferować widzom więcej przydatnych informacji na temat kluczowych konkursów zakładów.

Wzmocnienie podcastów bukmacherskich ESPN za pomocą @KellyInVegas

Kelly Stewart dołącza do zespołu ESPN jako analityk zakładów sportowych, wnosząc ogromne doświadczenie i wgląd w wewnętrzne funkcjonowanie zakładów sportowych – branżę, którą ESPN w pełni popiera i stara się zapewnić najlepszą możliwą treść.

Dodanie Kelly, znanego jako @ KellyInVegas zgodnie z uchwytem na Twitterze, jest krokiem w tym kierunku. Codzienne wiadomości ESPN o zakładach sportowych, Daily Wager i dedykowany podcast o tej samej nazwie będą teraz korzystać z wiedzy Kelly we wszystkich sprawach dotyczących zakładów sportowych. wgląd we wszystko, co ma związek z zakładami sportowymi w wielu kanałach medialnych, w tym w podcastach, audycjach radiowych, i dołącz do SportsCenter, a także innych produkcji należących do ESPN.

Starszy producent koordynujący ESPN Scott Clark z zadowoleniem przyjął nominację Stewarta i powiedział, że jej dodatek poszerzył ofertę poświęconą zakładom sportowym programu. „Będzie jest ważnym atutem dla wszystkiego, co robimy w kosmosie i podobnie jak reszta naszego zespołu bukmacherskiego będzie zajęta ” dodał Clark.

Profesjonalny wieloletni zawodnik

Profil Stewarta jako handicapera w zakładach sportowych od dawna tworzy się z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w wiodących publikacjach ze świata spor ts, w tym Bleacher Report i WagerTalk.com .

„Jestem bardzo podekscytowany możliwością pracy w ESPN” powiedział Steward, akceptując stanowisko w zespole ESPN. Powiedziała, że hazard zawsze był częścią jej życia i powiedziała, że obstawianie z przyjaciółmi i mnóstwem wydarzeń zawsze było czymś, co kochała.

„Chyba można powiedzieć, że przeprowadzka do Las Vegas po studiach była dla mnie naturalnym postępem i szybko przeniosłem się do legalnych zakładów sportowych. Miałam zaszczyt być mentorem niektórych z najlepszych w branży ” dodała.

Teraz Stewart chce podzielić się tą samą wiedzą, która ją wciągnęła zakłady sportowe ponad 10 lat temu z publicznością ESPN.

Powrót do góry przycisk