Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Kentucky Man wygrywa nagrodę Powerball o wartości 2 milionów dolarów, używając liczb z filmu

Szczęśliwy człowiek z Kentucky wygrał drugą nagrodę w Powerball w wysokości 2 milionów dolarów. Mężczyzna grał liczbami opartymi na filmie i dopasował 5 liczb, wygrywając 1 milion dolarów. Jednak anonimowy mężczyzna wybrał opcję Power Play za dodatkowego dolara i podwoił swoją nagrodę do 2 milionów dolarów.

Lucky Man wygrywa drugą nagrodę Powerball w Kentucky

Szczęśliwy człowiek z hrabstwa Caldwell w stanie Kentucky może przejść na emeryturę i spędzać więcej czasu z rodziną po wygraniu nagrody wwysokości 2 milionów dolarów z kuponu Powerball. Jak donosi WHAS11 pod koniec zeszłego miesiąca, szczęśliwy zwycięzca, który mieszka w pobliżu lub w Princeton, wygrał drugą nagrodę w Powerball. Mężczyzna, który wybrał anonimowość, zagrał w numery 10-24-27-35-53 i wygrał nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów w losowaniu Powerball od 26 grudnia.

Jednak szczęśliwy zwycięzca zdecydował się zapłacić dodatkowego dolara za opcję Power Play, która podwoiła jego nagrodę do 2 milionów dolarów. Gdyby trafił 18 w Powerball, wygrałby oszałamiającą kumulację Powerball 341 milionów dolarów.

Mając to na uwadze, szansa na wygranie dużej kumulacji Powerball, która sięgnęła 410 milionów dolarów w losowaniu 6 stycznia, wynosi 1 do 292,2 miliona. Z drugiej strony, chociaż szansa na zdobycie drugiej nagrody przy pierwszych pięciu liczbach wynosi 1 do 11,7 miliona, szczęście było po stronie człowieka z Kentucky, który po opodatkowaniu będzie mógł zabrać do domu około 1,4 miliona dolarów.

Zwycięskie liczby na podstawie filmu

W rozmowie z przedstawicielami loterii szczęśliwy człowiek powiedział: „Myślałem, że mam atak serca ”. Dodał, że za każdym razem, gdy grał w Powerball, używał tych samych liczb, które były oparte na filmie. W tym filmie postać gra liczby i wygrywa jackpot.

Szczęśliwy zwycięzca nie pamiętał tytułu filmu, ale zdradził, że przejdzie na emeryturę i będzie spędzał więcej czasu z rodziną. Chociaż kiedyś przeszedł na emeryturę, przez ostatnie trzy lata wrócił do pracy.

Mając to na uwadze, biorąc pod uwagę nagrodę Powerball, tym razem mężczyzna może zdecydować się na emeryturę na stałe i spędzać więcej czasu ze swoimi bliskimi. Oprócz szczęśliwego zwycięzcy, Max Fuel Xpress, czyli sklep wielobranżowy, w którym sprzedano zwycięski bilet, otrzyma premię w wysokości 20 000 $.

Powrót do góry przycisk