Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Las Vegas Sands odkrywa możliwości w grach online

Las Vegas Sands (LVS) bada możliwości związane z zakładami sportowymi online i iGamingiem, powiedział analitykom Rob Goldstein, nowo mianowany prezes i dyrektor generalny kasyna i grupy hotelarskiej.

Gry online na celowniku

Rob Goldstein, który został wyznaczony na następcę założyciela LVS Sheldona Adelsona po tym, jak długoletni prezes i dyrektor generalny zmarł na początku miesiąca, przedstawił wertykalne rynki gier online, zarówno na rynkach regionalnych, jak i krajowych, jako przedstawiające „wiele możliwości”.

„W tej chwili badamy możliwości, przyglądamy się temu, co może się tam znaleźć, ale z zastrzeżeniem, że nie ma dziś nic do zgłaszania. Nie ma nic konkretnego”.

Rob Goldstein, prezes i dyrektor generalny Las Vegas Sands

Goldstein kontynuował, wyraźnie stwierdzając, że LVS nie ma zamiaru opuszczać kraju, pomimo pewnych spekulacji wynikających z oferty jego nieruchomości w Las Vegas Strip w transakcji o wartości około 6 miliardów dolarów .

Przyznanie zainteresowania grami online i mobilnymi ze strony nowego prezesa nastąpiło po plotkach, że wkrótce pójdzie w ślady innych głównych graczy na rynku gier naziemnych, Caesars Entertainment i MGM Resorts , i będzie kierować reklamy online operatorów gier hazardowych poprzez fuzje i przejęcia (M&A).

Zarabianie pieniędzy pozostaje najwyższym priorytetem

Przyznanie się również zasygnalizowało 180 dla operatora kasyna i hotelarstwa, który ma historię sprzeciwu wobec idei gier online, ponieważ Sheldon Adelson kierował wysiłkami w ramach kampanii Restoration of America’s Wire Act, starając się przywrócić poprzedni federalny zakaz dotyczący wszystkich rodzajów gier. gry online.

W przeciwieństwie do tego, w jaki sposób Adelson był postrzegany przez opinię publiczną w odniesieniu do technologii cyfrowej, Goldstein zauważył, że zwrot o 180 stopni nie był spowodowany zmianą u steru, a Adelson był zbyt dobrze świadomy potencjału oferowanego przez hazard online, a nawet mocno wierzył w to.

„Miał po prostu ogromną etyczną troskę o ludzi, których nie było na to stać, lub ludzi, którzy byli zbyt młodzi, by z tego korzystać. Nie był zwolennikiem technologii, która mogłaby to powstrzymać. Nigdy nie kwestionował jego wykonalności”.

Rob Goldstein, prezes i dyrektor generalny Las Vegas Sands

Rob Goldstein wyjaśnił, że dyskusja z Adelsonem na temat potencjału gier online miała miejsce przed jego śmiercią i jak każda firma zajmująca się zarabianiem pieniędzy, LVS rozważy każdą okazję, aby to zrobić, koncentrując się na rozwoju.

Prezes i dyrektor generalny wyrazili zgodę po opublikowaniu raportu o wynikach za czwarty kwartał, w którym LVS odnotował spadek przychodów netto o 67,3%, do 1,15 mld USD , przy stracie operacyjnej za kwartał w wysokości 211 mln USD, dodając do całkowitej straty operacyjnej w 2020 r. W wysokości 1,69 USD. miliard.

Powrót do góry przycisk