Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Loteria Connecticut bierze pod uwagę Hartford XL Center jako miejsce zakładów

Hartford’s XL Center jest poważnie uważane za jedno z dwóch głównych ośrodków zakładów sportowych Connecticut Lottery Corporation , chcąc oferować mieszkańcom stanu zakłady sportowe zgodnie z nowym

Zakłady sportowe pomogą rozwinąć lokalizację

Ustawodawca Connecticut zatwierdził loterię 15 Stanowe zakłady bukmacherskie i centrum Hartford XL Center wygląda na idealne miejsce, aby stać się głównym miejscem zakładów sportowych, oferującym potencjał łączenia hazardu z restauracje, bary i inne opcje rozrywki, takie jak e-sport i gry wideo.

Według przewodniczącego zarządu loterii Rob Simmelkjaer , pomysł miejsce jednego z dwóch głównych zakładów sportowych w Connecticut w XL Center pochodzi od Gov. Ned Lamont , który aktywnie poszukuje sposobów „zrobienia tam czegoś wielkiego i chce znaleźć sposób, aby zakłady sportowe przyczyniły się do rozwoju tej lokalizacji”.

Centrum XL dostrzegło 250 milionów budżet obcięty do $ 100 miliona przez Urząd Rozwoju Regionu Stołecznego, który skupił się na siedzeniach premium i większej liczbie udogodnień w dolnej połowie jako sposób na zwiększenie rentowności areny wśród silnych głosów publicznych, obiekt powinien zostać zrównany z ziemią i przebudowany .

Michael Freimuth, dyrektor wykonawczy w urzędzie, uważa, że dodanie miejsca zakładów sportowych w centrum jest realną opcją, w tym dodanie miejsc niższego poziomu, hali wystawowej i przebudowy powierzchni tylnej części domu w przestrzeń dla fanów.

Remont przyniesie korzyści regionowi Hartford

Finansowanie miejsce zakładów sportowych w XL Center mogłoby pochodzić od prywatnych inwestorów i firmy, którą wybierze loteria do wykonywania operacji. Po wylosowaniu propozycji od 15 kandydatów, na loterii wybrano 4 z nich do przedstawienia szczegółowych planów.

Państwo zatwierdziło 65 miliony w funduszach na poprawę kapitału, oprócz już otrzymanych przez organ 40 milionów pożyczki, ale dodatkowa pożyczka znajduje się obecnie w posiadaniu Komisji ds. Obligacji Państwowych pod przewodnictwem Gov. Ned Lamont .

Według burmistrza Hartford Luke’a Bronina , duży obiekt zakładów sportowych w odnowionym XL Center przyniesie korzyści nie tylko dla miasta, ale i dla regionu, ponieważ przyciągnie więcej turystów do tego obszaru, podczas gdy niektórzy prawodawcy uważają, że pomoże to pokryć niektóre koszty renowacji.

Oprócz uwzględnienia dwa główne zakłady bukmacherskie, Connecticut Lottery Corporation, szuka również mniejszych lokalizacji w okolicy Hartford, takich jak Winners on Brainard Road w Hartford, Shea’s Pizzeria and Sports Bar w Manchesterze, Bobby V’s w pobliżu Bradley International Airport w Windsor Locks i inne.

Obecnie obsługiwane przez licencjobiorcę zakładów sportowych poza torem, firmę Sportech, te lokalizacje są potencjalnymi kandydatami do loterii, ponieważ firma Sportech mogłaby uzyskać sublicencję na zakłady sportowe.

Powrót do góry przycisk