Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

New Jersey złagodzi ograniczenia dotyczące COVID-19 19 maja

New Jersey stopniowo łagodzi ograniczenia związane z COVID – 19. Gubernator Phil Murphy ogłosił w poniedziałek, że firmy, takie jak kasyna, restauracje, siłownie i inne miejsca, będą mogły działać z 100% wydajności, począwszy od maja 19.

Gubernator Phil Murphy ogłosił w poniedziałek, że New Jersey znosi niektóre ograniczenia związane z COVID – 19, skuteczne od maja 19 . Od tej daty firmy takie jak kasyna, siłownie, restauracje i zakłady fryzjerskie będą mogły działać z 100% wydajności . Ponadto teatry, świątynie i inne miejsca kultu, a także obiekty rozrywkowe będą również mogły zwiększyć swoją pojemność do 100%. Jednak zasady dotyczące dystansu społecznego pozostają na miejscu, co oznacza, że wymagana jest odległość 6 stóp między odwiedzającymi . Ponadto maski również pozostają obowiązkowe.

Dodatkowo obowiązuje od maja 19, nie będzie ograniczeń dotyczących spotkań na świeżym powietrzu i liczby osób, które mogą siedzieć przy jednym stole. Ograniczenie przepustowości A 30% obowiązuje dla wszystkich imprez w pomieszczeniach w miejscach 1, 000 lub więcej miejsc. New Jersey usunąłby również obecny 250 – limit osób, który obowiązuje w przypadku spotkań handlowych, wieców politycznych, pomników, pogrzebów i innych wydarzeń.

Decyzja NJ o zniesieniu ograniczeń opiera się na wskaźnikach zdrowia publicznego, a nie na polityce

Podczas regularnego COVID – 19 w poniedziałek w tym tygodniu gubernator Murphy powiedział, że jeśli Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) zrewidują wymóg dystansu społecznego , podobnie jak państwo. Ponadto dodał, że spodziewa się, że ten wymóg dystansowania się zejdzie.

Są to najbardziej agresywne kroki, które podjęliśmy, aby ponownie otworzyć do tej pory.

Gubernator Phil Murphy

Ponadto gubernator uznał te kroki za „najbardziej agresywne” zrobione do tej pory. Ponadto zapewnił wszystkich, że ustawodawca New Jersey przez cały czas robił dokładnie to, co powiedział, czyli podejmował takie decyzje w oparciu o „wskaźniki zdrowia publicznego, a nie politykę” .

Ostatni ruch, znoszący COVID – 19 – ograniczenia związane z New Jersey nastąpią po Nowy Jork wydał podobne ogłoszenie . Przed ogłoszeniem gubernatora Murphy’ego w poniedziałek, gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo zapewnił, że wkrótce większość ograniczeń przepustowości dla obszaru trójstanowego wygaśnie .

Powrót do góry przycisk