Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

PA zwiększa odpowiedzialną grę dzięki GeoComply i PlayPause

Firma GeoComply uruchomiła swoje narzędzie Świadome Granie, aby uzupełnić rozwiązanie samowykluczenia „PlayPause” w Pensylwanii, które obecnie działa w Keystone State i rozwija społeczną odpowiedzialność biznesu w celu ochrony konsumentów.

Świadoma gra firmy GeoComply uzupełnia PlayPause

Pensylwania idzie o krok dalej w odpowiedzialnej grze hazardowej dzięki programowi ochrony konsumentów Conscious Gaming firmy GeoComply, który we współpracy z Pennsylvania Gaming Control Board (PGCB) zwiększa ochronę graczy w stanie Keystone.

Dzięki tej inicjatywie organy regulacyjne i operatorzy są teraz w stanie szybko zidentyfikować zagrożonych konsumentów, którzy mogą próbować uczestniczyć w grach hazardowych, mimo że zostali wcześniej wykluczeni.

Rozwiązanie jest zintegrowane z PlayPause w Pensylwanii, co powinno umożliwić firmom bezpieczniejsze działania i wiarygodne zbieranie informacji o zagrożonych konsumentach.

Komentując dotychczasowe postępy, szefowa PGCB ds. Kompulsywnego i problemowego hazardu, Elizabeth Lanza, powiedziała, że integracja narzędzia ochrony konsumentów GeoComply pozwala nie tylko na państwowe, ale i ogólnokrajowe monitorowanie konsumentów, którzy są zagrożeni uzależnieniem od hazardu.

Lanza potwierdził, że regulator jest zainteresowany współpracą z interesariuszami z całego kraju, aby zapewnić lepszą i bardziej niezawodną obsługę. Dzięki Conscious Gaming GeoComply ma nadzieję pomóc firmom w rozwijaniu społecznej odpowiedzialności biznesu i chronić konsumentów w całym kraju.

GeoComply jest obecnie narzędziem, które umożliwia śledzenie, czy konsumenci mają dostęp do produktów hazardowych w ramach jurysdykcji umieszczonej na białej liście i z ich granic państwowych.

Było to przedmiotem gorącej debaty przed przyjęciem zakładów sportowych w wielu państwach, a prawodawcy wątpili, czy ograniczenia państwowe mogą być stosowane rzetelnie i czy konsumenci nie przeskoczyliby stanów, aby grać z innego miejsca.

Komentując rozwiązanie, Anna Sainsbury z prezesa Conscious Gaming i GeoComply powiedziała, że organizacja jest podekscytowana wprowadzeniem narzędzia do samowykluczenia, które działa na poziomie krajowym i może uzupełnić już obiecujące rozwiązanie PlayPause wprowadzane w Keystone State.


Powiązane artykuły

Powrót do góry przycisk