Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Partnerstwo Pixelbet Inks z GiG, uzyskuje dostęp do GiG Comply

Firma Pixelbet podpisała nową umowę z Gaming Innovation Group. Zgodnie z umową firma uzyskuje dostęp do narzędzia GiG do sprawdzania zgodności z przepisami marketingowymi, GiG Comply.

Pixelbet uzyskuje dostęp do GiG Comply dzięki umowie z GiG

Gaming Innovation Group (GiG) podpisał nową umowę z Pixelbet Digital Ltd , firmą zajmującą się zakładami e-sportowymi i kasynami online, której właścicielem jest LeoVegas . Zgodnie z nową umową Pixelbet uzyska dostęp do zautomatyzowanego narzędzia GiG do sprawdzania zgodności w zakresie marketingu afiliacyjnego GiG Comply . Innowacyjne rozwiązanie umożliwia operatorom tworzenie niestandardowych kryteriów i list kontrolnych , których można używać do skanowania i sprawdzania witryn partnerskich pod kątem treści, takich jak linki, kod iGaming czerwone słowa, a także wymogi prawne. Ponadto narzędzie może być używane w wielu jurysdykcjach .

Korzystając z GiG Comply, Pixelbet będzie być w stanie ustalić własne kryteria i listę kontrolną, aby upewnić się, że firma zachowuje zgodność z regulacjami rynkowymi w wielu jurysdykcjach . W rezultacie licencja Pixelbet będzie chroniona, a firma zachowa zgodność w różnych jurysdykcjach. Wreszcie, partnerstwo zwiększy zaufanie i autentyczność Pixelbet jako internetowego bukmachera e-sportowego.

Partnerstwo przynosi korzyści Pixelbet

Według Jonasa Warrera , CMO w GiG, ciągły popyt na GiG Comply niewątpliwie potwierdza, że stworzyła działające rozwiązanie zapewniające zgodność , którego potrzebują operatorzy z branży iGaming. Ponadto podkreślił, że wspaniale jest widzieć, jak firmy takie jak Pixelbet uznają znaczenie zgodności marketingowej. Podsumowując, Warrer powiedział, że GiG nie może się doczekać wsparcia Pixelbet w ich działaniach marketingowych z pomocą GiG Comply.

Cieszymy się, że możemy nawiązać współpracę z GiG za pośrednictwem jej wiodącego na rynku oprogramowania GIG Comply.

Eirik Kristiansen, CEO, Pixelbet

Dyrektor generalny Pixelbet, Eirik Kristiansen , powiedział, że firma jest podekscytowana współpracą z GiG i dostępem do wiodącego na rynku oprogramowania GiG Comply. Ponadto przyznał, że produkt GiG jest zgodny z przyszłymi celami firmy i umożliwia Pixelbet usprawnienie zarządzania działaniami powiązanymi z zapewnianiem zgodności . Podsumowując, Kristiansen powiedział, że dzięki produktowi GiG firma zapewni, że jej podmioty stowarzyszone będą oferować wysokiej jakości doświadczenia, a jednocześnie będą zgodne z przepisami w każdej jurysdykcji.

Powrót do góry przycisk