Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Plemię Kalispel ogłasza ekspansję hotelu i kasyna Northern Quest w 2023 roku

Plemię Kalispel ogłosiło w zeszły czwartek, że budowa nowego skrzydła hotelowego w Northern Quest w hrabstwie Spokane rozpocznie się w marcu 2021 r., a otwarcie nastąpi w 2023 r.

Inspirowane jazem rybi skrzydło ma prawie 200 pokoi

Plemię Indian Kalispel oświadczyło w komunikacie prasowym z 19 listopada , że rozpocznie budowę w marcu 2021 r. W związku z ekspansją prawie 200 pokoi hotelowych w ośrodku i kasynie Northern Quest w Airway Heights w stanie Waszyngton. Otwarcie nowego skrzydła planowane jest na 2023 rok.

Pięć załączonych budynków utworzy nowe skrzydło, które będzie skierowane na zachód obok wieży Northern Quest. Ponad 190 pokoi hotelowych i apartamentów zostanie dodanych do obecnych 250 pokoi w kurorcie Spokane, w sumie około 440 pokoi w 2023 roku. Ekspansja będzie połączona skywalk na północny zachód od pokojów Northern Quest.

Chociaż nowe pokoje hotelowe będą miały ten sam styl, co obecne pokoje, architektura skrzydła jest inspirowana jazem rybim rdzennych Amerykanów, konstrukcją rybacką umieszczoną w poprzek rzek lub na wodach pływowych. Jazy rybne były również przez społeczności plemienne do świętowania i spotkań handlowych.

Plan Plemienia Kalispel obejmuje również potencjalne dodanie centrum konferencyjnego o powierzchni ponad 30 000 stóp kwadratowych. Budowa będzie zależała od zapotrzebowania na spotkania grupowe, zgromadzenia i imprezy w ciągu najbliższych kilku lat.

Zespół projektowo-budujący składa się z Lydig Construction i Inegrus Architecture z siedzibą w Spokane oraz Ankrom Moisan z Seattle. Inni partnerzy to Coffman Engineers, MW Engineers , Parametrix i Society.

Nowe miejsca pracy w okolicy Spokane

Budowa nowego skrzydła tymczasowo zapewni Spokane i jego obszarowi setki miejsc pracy przy budowie, a projekt zapewni około 150 nowych stałych stanowisk w Northern Quest.

Według Plemienia ogłoszenie było planowane na początku tego roku, ale pandemia Covid-19 doprowadziła do opóźnień.

Dyrektor generalny Northern Quest, Nick Pierre, powiedział w oświadczeniu, że firma patrzy w przyszłość, pomimo walk, jakie napotkały podczas pandemii.

„Od kilku lat stale obłożenie w naszym hotelu jest wysokie. I chociaż biznes spotkań i wydarzeń odnotował wielki sukces w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy, jesteśmy przekonani, że w nadchodzących miesiącach i latach sytuacja się odbije, przywracając popyt, jaki obserwowaliśmy w 2019 i na początku 2020 roku. ”

Nick Pierre , dyrektor generalny Northern Quest

Northern Quest nie może się doczekać ukończenia rozszerzenia i „przybliża [operatora] o jeden krok do realizacji [swojej] wizji stania się ostatecznym ośrodkiem docelowym” – powiedział Pierre .

Ośrodek został otwarty w 2000 roku, a plemię rozpoczęło działalność na pierwotnej posiadłości w 2008 roku. W zeszłym roku otwarto RV Park i Salish Flats , społeczność luksusowych apartamentów o wartości 26 milionów dolarów , sąsiadujących z Northern Quest.

Powrót do góry przycisk