Betamo Casino Pakiet Powitalny
Przewodnik gracza

Porady Walking Dead Slot Machine

Walking dead slot machine tips

Jeśli szukasz bardzo przydatnych wskazówek dotyczących chodzących martwych automatów do gry, to wylądowałeś na prawej stronie. To jest przewodnik, który pomoże Ci zwiększyć swoje szanse na wygranie dużej ilości pieniędzy na automatach do gry, ponieważ dowiesz się, na co zwrócić uwagę i jak zareagować, gdy nadejdzie pora wyjścia. Może nie jest tajemnicą, że wielu graczy na automatach popełnia te same błędy raz jeszcze, ale wielu wraca do tych kasyn tylko po to, aby zostać ponownie trafionym, wiedząc, że przynajmniej podwoją swoje wygrane.

Jeśli chodzi o znajdowanie odpowiednich wskazówek dotyczących automatów do gry, możesz je łatwo znaleźć w Internecie. Istnieje kilka stron internetowych poświęconych informacjom o automatach do gry, a większość z nich jest prowadzona przez prawdziwych ekspertów od kasyn. Ci eksperci od kasyn dokładnie wiedzą, co powinieneś robić, a czego nie, grając na automatach, a także wiedzą, dlaczego popełniasz błędy, którymi się popełniasz. Opowiedzą ci o różnych sztuczkach i strategiach, które pozwolą ci zwiększyć swoje szanse na trafienie na dużą skalę, a jak mówią, odrobina przygotowań teraz może zaoszczędzić ci dużo czasu i wysiłku później.

Dobrą wskazówką dla graczy na automatach, którzy są nowicjuszami w grze, jest nauczenie się analizowania symboli wyświetlanych na bębnach. Te symbole mówią ci wszystko o dokładnym stanie maszyny, a jeśli otrzymasz te informacje poprawnie, prawie na pewno trafisz co najmniej jeden z symboli jackpota na maszynie. Niektóre z symboli, które znajdziesz na bębnach, to jackpot, który symbolizuje ilość pieniędzy, które można wygrać; ilość monet w automacie, która reprezentuje kwotę, którą obstawiasz; kierunek obrotu, który wskazuje, w którym kierunku kręci się piłka; oraz obszar automatu, który wskazuje, gdzie zostanie rozdzielony jackpot. Mając wystarczającą wiedzę na temat tych symboli, będziesz wiedział, co zrobić, zanim kulka zostanie obrócona lub zanim bębny się zatrzymają.

Kiedy już zidentyfikowałeś wzory na bębnach, które wskazują, gdzie najlepsze okazje do trafienia w te symbole, następną rzeczą, którą musisz wiedzieć o tych maszynach, są ich słabości. Musisz znać kody, które mówią ci, która maszyna jest najsłabsza, abyś mógł tego uniknąć. Walking Dead Secrets to przewodnik, który uczy tych kodów. Znając słabość tych maszyn, wyprzedzasz grę, ponieważ będziesz wiedział, jakie ruchy wykonać, aby zwiększyć swoje szanse na zgarnięcie jackpota. Większość ludzi spędza zbyt dużo czasu i wysiłku, próbując samodzielnie rozgryźć maszyny, dlatego większość ludzi traci więcej niż wygrywa.

Kolejnym z sekretów Walking Dead Secrets jest wiesz, jak rozpoznać, która maszyna jest oddalona, a ta maszyna to zakład zawyżony. Jeśli zwrócisz uwagę, gdy maszyna się obraca, w końcu zauważysz, czy kulka obraca się w kierunku bębnów, co oznacza obniżenie stawki, czy też nie. Jeśli kulka nie kręci się wokół bębna, powinieneś być w stanie stwierdzić, czy patrzysz na maszynę, która jest potencjalnym obstawieniem. W większości przypadków maszyny, na których można obstawić, to te, na których gra mnóstwo ludzi. W takim przypadku powinieneś spróbować wejść na maszynę i rozegrać kilka rozdań, aby dowiedzieć się, czy piłka jest we właściwym miejscu, aby wygrać.

Ostatnią z porad dotyczących chodzących martwych automatów, które wam damy, jest trzymanie się z dala od czerwonych kółek. Są to bębny z najwyższym odsetkiem osób zatrzymujących bębny, co oznacza, że istnieje duża szansa, że przegapisz jackpot. Nie ma nic bardziej frustrującego niż gra na automacie, który ma wysokie szanse na wygraną, tylko po to, by się nie opłacał. Jeśli nie chcesz przegapić żadnych pieniędzy, pamiętaj, aby zidentyfikować czerwone kółka na bębnach. Możesz nie być w stanie ich zobaczyć na początku, ale jeśli przyjrzysz się wystarczająco uważnie, powinieneś być w stanie rozpoznać, czym one są.

Powrót do góry przycisk