Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Prezes Wynn Resorts Billings mianowany Dyrektorem Finansowym Wynn Interactive

Amerykański operator gier i hotelarstwa Wynn Resorts ogłosił w zgłoszeniu wydanym w piątek, że jego prezes Craig Billings ustąpił ze stanowiska pozycja obowiązująca Maj 24, 2021. Billings pozostał jednak na swoim innym stanowisku, dyrektorem finansowym firmy.

Zmiana wewnętrzna

Craig Billings został mianowany dyrektorem finansowym w dziale gier online Wynn Resorts, Wynn Interactive , który prowadzi działalność firmy w zakresie zakładów sportowych i iGaming.

Obecnie oddział gier interaktywnych prowadzi zakłady sportowe i gry w kasynie online w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, jako że firma zapewnia dostęp do rynku 15 Stany USA osiągną około 51% populacji. Plany na przyszłość w Wynn Interactive obejmują więcej transakcji dostępu do rynku, aby dotrzeć do około 77% populacji USA.

Craig Billings, który dołączył do Wynn Resorts w 2017, ma również doświadczenie zdobyte u dostawców wyposażenia kasyn Aristocrat Leisure i NYX Gaming Group , firma, która została przejęta przez Scientific Games w 2018 , a także wiceprezes w dziale bankowości inwestycyjnej Goldman Sachs w Nowym Jorku i Londynie, zajmujący się branżą gier.

Pierwsza nominacja na stanowisko wyższego szczebla po fuzji

Ta znacząca zmiana w grupie nastąpiła po niedawnym ogłoszeniu fuzji Wynn Interactive i spółki celowej Austerlitz Acquisition Corporation , pod którą połączona firma zachowa nazwę Wynn Interactive i wejdzie na giełdę NASDAQ .

Ostateczna zgoda na utworzenie firmy z en Wartość przedsiębiorstwa wynosząca 3,2 miliarda dolarów nie została jeszcze zatwierdzona przez akcjonariuszy SPAC. Oczekuje się, że po zamknięciu transakcji połączony podmiot będzie miał około 640 milionów w gotówce w swoim bilansie, aby pomóc finansuje już istniejące operacje i przyszłe inicjatywy rozwojowe.

Craig Billings otrzymał również 10 , 000 udziały w połączonej jednostce w ramach jego planu motywacyjnego jako osoba starsza w nowej firmie. W ramach umowy między Wynn Resorts i Wynn Interactive, firma zajmująca się grami online zwróci poprzedniowi pracodawcy Billing pewien procent jego wynagrodzenia.

Billings, który został ponownie wybrany na Dyrektor wykonawczy spółki zależnej Wynn Resorts, Wynn Macau, nie będzie miał wpływu na wynagrodzenie w wyniku zmiany na jego stanowisku, zauważył Wynn w zgłoszeniu, ujawniając, że pozostanie uprawniony do otrzymywania rocznej premii gotówkowej zgodnie z planem wynagrodzeń firmy.

Powrót do góry przycisk