Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Raport AGA na temat wzrostów i spadków branży gier w 2020 roku

Dokładne badanie branży AGA w pierwszym roku pandemii wskazuje na znaczny spadek przychodów z gier i niewiarygodny wzrost we wschodzących branżach.

Stan Państwa AGA 2020

Pandemia miała znaczący wpływ branży gier w zeszłym roku, ze spadkiem o 31% w dochodach z gier komercyjnych i wstrząsnął największymi 20 rynkami . Kryzys miał spory wpływ na tradycyjny sektor gier, taki jak kasyna naziemne. Jednak pojawiające się nowe rynki, takie jak iGaming i zakłady sportowe odnotował niesamowity wzrost. The American Gaming Association (AGA) przeprowadziło dokładne badanie branży kasyn komercyjnych „Stan państwa 2020 ” i omówił sytuację na poziomie krajowym i lokalnym.

Według prezesa i dyrektora generalnego AGA Billa Millera , branża gier musiała stawić czoła bezprecedensowemu wyzwaniu w 2020. Demografia graczy zmieniła się, gdy pojawiły się nowe branże i zaczęły rosnąć. Branża gier doświadczyła gwałtownego upadku i rozkwitu nowych legalnych zakładów sportowych. Wyborcy w całym kraju entuzjastycznie rozpoczęli legalizację zakładów sportowych i gier hazardowych. Powiedział, że raport przedstawia wzloty i upadki 2020.

W zeszłym miesiącu AGA wydała kolejny raport pokazujący niebezpieczeństwa związane z nielegalnym maszyny do gier hazardowych i pokazały, w jaki sposób są one powiązane z działaniami przestępczymi, które narażają klientów na ryzyko.

Kasyna łącznie straciły więcej niż 45, 600 Dni robocze

Przychody z gier w USA wzrosły o 11. 4% w pierwszym dwa miesiące 2020 w porównaniu z tym samym okresem . Później, z powodu zamknięć i ograniczeń, które dotknęły kasyna, przychody znacznie spadły w ciągu następnych dziesięciu miesięcy roku, począwszy od marca, kiedy wszystkie kasyna zostały zamknięte w całym kraju. Łącznie kasyna straciły więcej niż 45, 600 dni roboczych z powodu pandemii lub około 27% średnio 2020.

W zeszłym roku, kiedy globalna pandemia uderzyła w cały świat, przemysł gier hazardowych w USA oznaczył najniższe całkowite roczne przychody z gier od 2003 . Konsumenci wydani na gry komercyjne spadli do 29 miliardów dolarów , który był 31% mniej niż w 2019. Wszystkie stany posiadające kasyna naziemne odnotowały niższe przychody niż w roku poprzednim. Jednak klienci legalnie stawiają na sport $ 21. 5 miliardów , w porównaniu do 2019, kiedy stawiają tylko $

miliard .

Baltimore-Waszyngton, DC rynek gier jest trzecim co do wielkości w USA po Atlantic City, Las Vegas Strip i Atlantic City.

Do końca 2020, 19 Stany miały aktywne zakłady sportowe

W ankiecie przeprowadzonej w 2020 przez dyrektorów AGA, w tym operatorów i dostawców prezesów i dyrektorów finansowych , szacowany spadek przychodów był nieco większy niż

% w 2020. Zobaczyli, że branża będzie musiała się zregenerować nawet przez 2 lata. Jednak w Q1 2021 przychody z gier okazały się najwyższe – wzrost sumy kwartalnej w historii, co pokazuje, że ożywienie może nastąpić znacznie szybciej niż przewidywano.

Do końca 2020 , 19 stwierdza , w tym Dystrykt Kolumbii , uruchomił zakłady sportowe. Chociaż kasyna ucierpiały z powodu zamknięcia i ograniczeń z powodu pandemii, a wiele wydarzeń sportowych zostało odwołanych, zakłady sportowe znalazły swój odpowiedni moment na pojawienie się.

Miller powiedział: „Pierwszy kwartał 2021 jasno pokazuje, że zainteresowanie konsumentów grami nigdy nie zmalało, pomimo wyzwań 2020. ” Powiedział, że taki wynik może służyć jako optymistyczna pewność, że wkrótce ożywienie może nadejść, a konsumenci postrzegają branżę jako bezpieczne środowisko.

Powrót do góry przycisk