Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Sinclair planuje uruchomić DTC, aby rozszerzyć zakres numerów RSN Bally Sports

Sinclair Broadcast Group ogłosiła plany rozszerzenia transmisji regionalnej sieci sportowej (RSN) Bally Sports o przesyłanie strumieniowe bezpośrednio do konsumenta (DTC) w pierwszej połowie 2022.

Już w przygotowaniu do uruchomienia DTC

Plany zostały upublicznione podczas rozmowy dotyczącej zysków firmy za pierwszy kwartał po tym, jak dyrektor generalny Sinclair, Chris Ripley, powiedział analitykom dla inwestorów grupie nadawczej „Już utorowaliśmy drogę dystrybutorom do bezpośredniego dla konsumentów”.

„Mamy bezpośrednie prawa do konsumentów dla ogromnych większości naszych zespołów i jesteśmy w trakcie rozmów, aby zwiększyć te prawa, aby produkt był jeszcze lepszy ”.

Chris Ripley, dyrektor generalny, Sinclair Broadcast Group

Chociaż Ripley nie wdawał się w szczegóły nadchodzącej usługi, takie jak cena i data uruchomienia, odniósł się do niektórych zawiłości związanych z profesjonalnymi ligami sportowymi, takimi jak Major Franczyzy League Baseball (MLB), które mają prawo negocjować prawa do filmów, podczas gdy National Basketball Association (NBA) i National Hockey League (NHL) zarządzają takimi negocjacjami tylko na poziomie ligowym.

Bally Sports Regional Networks

Sinclair przejął Fox Sports Networks od Disneya poprzez Diamond Sports, spółkę joint venture z Entertainment Studios, ale musiał weź 4. 23 miliardów odpisów w zeszłym roku, aby sfinalizować transakcję.

Numery RSN stały się następnie częścią umowy między Sinclair i Bally’s Corporation, w której grupa gier i rozrywki zarządzana przez fundusz hedgingowy Standard zgodziła się zapłacić $ 85 milionów za prawa do nazewnictwa numerów RSN na okres 10 lat.

W styczniu Bally’s ogłosiło, że nazwy RSN zostaną przemianowane na Bally Sports Regional Networks i będą zawierać nowe logo Bally Sports, co zakończyło się w marcu. Ale podczas gdy sieci regionalne skończyły 2020 z 52 milionami abonentów, kolejna więcej niż 15 mln amerykańskich płatnych domów zostało odkrytych z powodu braku dystrybucji MVPD na Dish Platformy sieciowe i wirtualne Hulu + Live TV i YouTube TV.

Aplikacja TV Everywhere

Podczas gdy Sinclair i jej spółka joint venture zajmują się niekompletnym portfolio dystrybucji płatnej telewizji, Bally’s z powodzeniem uruchomił aplikację TV Everywhere pod marką Bally Sport. Łatwe przejście poprzez prostą aktualizację istniejącej aplikacji Fox Sports Net, która jest już dostępna na telefonach milionów abonentów, przyczyniło się do sukcesu aplikacji TVE.

„Przejście z Fox Sports Go było dużym technicznym wyczynem. Teraz chodzi o ulepszanie i ulepszanie funkcji w aplikacji. ”

Chris Ripley , CEO, Sinclair Broadcast Group

W rzeczywistości prekursor DTC, TVE app pozwoli również Sinclair wykorzystać sąsiadujące możliwości, takie jak zakłady sportowe, oprócz zwiększenia zasięgu dystrybucji Bally Sports. Dyrektor generalny Sinclair zauważył, że aplikacja stanie się ostatecznie fundamentalnym miejscem interakcji i socjalizacji fanów sportu.

Powrót do góry przycisk