Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Szczyt Innowacji Zakładów Sportowych Stadia Ventures rozpoczyna się 13 maja

Liderzy branży zakładów sportowych i przedsiębiorcy będą omawiać najnowsze zmiany i innowacje w krajobrazie zakładów sportowych podczas Stadia Innovation Summit. Szczyt rozpoczyna się online w czwartek maja 13.

Stadia Innovation Summit rozpoczyna się w Internecie W ten czwartek

Stadia Ventures , globalne centrum innowacji sportowych, zorganizowało wydarzenie, które ma na celu zgromadzenie liderów e-sportu i branży sportowej oraz przedsiębiorców. Uczestnicy Stadia Innovation Summit omówią zmiany i innowacje w krajobrazie zakładów sportowych . W związku z trwającą pandemią COVID – 19 wydarzenie odbędzie się online. Szczyt Innowacji Stadia ma się rozpocząć w ten czwartek, maja 13 i będzie trwać od 10 do 12 po południu CDT.

Szczyt rozpoczyna się od rozmowy przy kominku z Sue Schneider , wiodącą ekspertką w branży zakładów sportowych i gier hazardowych w Internecie. Dyskusja będzie dotyczyła tego, jak legalizacja zakładów sportowych w Stanach Zjednoczonych nadal ewoluuje w każdym stanie. Ponadto czat przy kominku zapewni wgląd w stale zmieniający się krajobraz branży zakładów sportowych w USA.

Dwa panele do dyskusji o partnerstwach i start-upach w branży zakładów sportowych

Panel otwierający szczyt Stadia skupi się na nowych partnerstwach między organizacjami sportowymi a legalnymi operatorami zakładów sportowych. Chociaż kiedyś te partnerstwa były postrzegane jako tabu, teraz nadal zmieniają branżę, co skutkuje niesamowitym wzrostem. Panel poprowadzą liderzy w dziedzinie rozrywki, mediów i tradycyjnych sportów, którzy podzielą się swoimi opiniami na temat branży zakładów sportowych.

Raphael Polock , starszy wiceprezes ds. Rozwoju biznesu w Bleacher Report weźmie udział w panelu otwierającym wraz z Genius Sports Group dyrektor M&A, Rob Pietroforte . Ponadto do dyskusji dołączy Andrew Brown , wiceprezes ds. Strategii globalnej w WWE i Eric Rimsky , starszy dyrektor ds. partnerstw fantasy i zakładów w NBA .

Dodatkowo drugi panel szczytu zapewni wgląd w rosnąca liczba startupów poruszających się po świecie zakładów sportowych. Uczestnicy tego panelu podzielą się swoimi historiami dla inwestorów z ciągle zmieniającego się krajobrazu zakładów sportowych. Chris Grove , współzałożyciel i wiceprezes ds. Przejęć w Acies Acquisition Corp dołączy do dyskusji. Ponadto Mustafa Abdul-Hamid , Boost założyciel i dyrektor generalny, a także Ludovic Adel , współzałożyciel i dyrektor generalny w Tipstop weźmie również udział w panelu.

Powrót do góry przycisk