Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Team Vitality nawiązuje współpracę z Socios.com w celu wydania tokena fanów

Team Vitality jest jedną z największych europejskich organizacji e-sportowych działających z Paryża we Francji. Właśnie ujawnił, że wypuści token fana przez platformę do zaangażowania fanów i nagród Socios.com, i jego dedykowana aplikacja.

Team Vitality Mints 7 milionów żetonów fanów

Token fanów będzie nosił nazwę $VIT i będzie dostępny dla fanów do zakupu od przyszłego miesiąca. Team Vitality wybije w sumie 7 milionów żetonów . Ich początkowa cena wyniesie 2 USD

USD za token. Team Vitality i Socios.com nie ujawniły szczegółów finansowych umowy.

Ogłoszenie zostało po raz pierwszy opublikowane na Twitterze, gdzie Team Vitality udostępnił zabawne i dziwaczne wideo, ukazujące atmosferę kraju ojczystego zespołu. Film w inspirujący sposób mówi widzowi po francusku, że „nadszedł czas, aby wziąć los we własne ręce”.

Przesłanie filmu nawiązuje do samej koncepcji fanów tokeny: są sposobem, za pomocą którego fani e-sportu mogą głosować w ankietach przeprowadzanych przez odpowiednią organizację tokena, zdobywać specjalne promocje, dołączać do czatów premium i wydarzeń na żywo i nie tylko. Posiadacze tokenów mogą wpływać lub być informowani o decyzjach podejmowanych przez organizację, a tym samym o przekazie wideo.

Tokeny fanów są wybijane na blockchainie Chiliz, z którego korzystają również inne organizacje sportowe i e-sportowe. Należą do nich FC Paris Saint-Germain, FC Barcelona, UFC, PFL, Alfa Rome Racing ORLEN i inne dla sportu oraz Natus Vincere, Team Heretics, OG i Team Alliance dla e-sportu.

$VIT jako sposób na rozwój organizacji

Zespół Vitality podzielił się tym, że uruchomienie tokena fanów $VIT ma na celu zwiększ zaangażowanie fanów, jednocześnie zapewniając im coś o wysokiej wartości. Fani lubią, gdy ich opinia ma znaczenie, więc tokeny z pewnością zostaną wykorzystane przez najbardziej zagorzałych fanów organizacji.

Team Vitality podzielił się, że czują się błogosławieni, że są tak zaangażowani i kreatywne grono fanów i mamy nadzieję, że entuzjaści e-sportu Vitality z zadowoleniem przyjmą wprowadzenie tokenów fanów. Vitality jest również podekscytowane współpracą z Socios.com, ponieważ ta ostatnia ma ugruntowaną pozycję jako wiodąca platforma tokenów fanów dla wielu popularnych na całym świecie drużyn sportowych i e-sportowych.

Zespół e-sportowy dokuczał fanów, że wkrótce będą mogli kupić tokeny i wykorzystać je jako ważną i ekscytującą ankietę.

Dyrektor generalny Socios.com, Alexandre Dreyfus, jest zachwycony, że Team Vitality jest piątym godnym uwagi partnerem e-sportowym platformy. Dreyfus jest przekonany, że token kibica może tylko pomóc zwiększyć popularność Vitality wśród entuzjastów e-sportu.

Team Vitality ma już kilku innych godnych uwagi partnerów i sponsorów. Wśród firm światowej marki odzieży sportowej Adidas.

Powrót do góry przycisk