Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Tennessee Lottery łamie 2 miliardy dolarów dzięki hazardowi sportowemu

Mimo, że 2020 zdziesiątkowało znaczną część amerykańskiego rynku hazardowego, Tennessee Education Lottery (TEL) nie może być zbyt rozczarowany swoimi wynikami. Organizacja, która nadzoruje loterie, hazard sportowy i nie tylko w stanie, właśnie opublikowała raport finansowy za ostatni rok podatkowy i osiągnęła nowy kamień milowy. Po raz pierwszy odnotowała przychody w wysokości ponad 2 miliardów dolarów, z czego dużą część można przypisać sukcesowi rynku hazardu sportowego w Tennessee.

Tennessee Gambling on the Rise

Tennessee jest jednym z pierwszych stanów, które wprowadziły rynek gier hazardowych wyłącznie online i okazał się być zwycięskim modelem . Mobilne zakłady sportowe pojawiły się po raz pierwszy w listopadzie zeszłego roku i od tego czasu nadal przewyższają oczekiwania. Ponieważ TEL kończy swój rok podatkowy w czerwcu 15, zdecydowanie może podziękować bukmacherom i graczom sportowym za swój nowy sukces , ale nie musi przypisywać im wszystkich zasług. Rynek hazardu sportowego przekroczył 1 miliard dolarów przychodów w kwietniu ubiegłego roku; jednak Loteria również zyskuje na popularności w przypadku niektórych innych opcji.

Loteria zaczęła się poprawiać w zeszłym roku, w okresie od 1 lipca do września 30 dając mu $399.2 miliony. Był to wzrost rok do roku o 15.8% i w tamtym czasie najlepszy kwartał w historii . Od tego czasu TEL stale zwiększa swoje marże. Sprzedaż gier błyskawicznych w drugim kwartale wzrosła o ponad 17% do $399.5 mln, a w kwietniu ubiegłego roku zanotowała 47.1 mln w sprzedaży gier błyskawicznych w pierwszym tygodniu .

Wyniki skłoniły prezes i dyrektor generalny TEL Rebecca Paul Hargrove do stwierdzenia: „Pod wieloma względami był to niezły rok, ale nasza misja pozostaje taka sama: zbieranie funduszy na wyznaczone programy edukacyjne fundusz. To wspaniały dzień dla studentów w całym Tennessee i czekamy na ogłoszenie wyników roku podatkowego w połowie lipca”.

Edukacja jest Wielki Zwycięzca

Poprawa wydajności oznacza więcej pieniędzy na programy edukacyjne w Tennessee. Wyniki pierwszego kwartału fiskalnego pozwoliły TEL przekazać 114 milion dolarów na stanowe konto Loterii dla Edukacji, a kolejne 140.3 mln w trzecim kwartale. Po przedstawieniu ostatecznych wyników za rok obrotowy, całkowita kwota wniesiona zostanie ujawniona, ale oczywiście będzie to znacznie więcej niż w poprzednich latach. W roku podatkowym 2020 Loteria odnotowała dochód w wysokości 1, 47 miliarda dolarów, a teraz ma ok. kolejne 140 mln USD do wykorzystania.

Wzrost obserwowany w ostatnim roku podatkowym jest zgodny z tendencją, ma miejsce w ciągu ostatnich kilku lat. W 2019 roku podatkowym Loteria odnotowała przychód w wysokości 1,812 miliarda USD, co dało około 47 mln w zeszłym roku. 2019 wyniki były o 4,4% wyższe niż 812 i 2019 wyniki, częściowo utrudnione przez COVID-15, wzrosły jedynie o 1,5% w stosunku do roku poprzedniego. Jednak TEL był w stanie nadal iść naprzód i przekazywać więcej pieniędzy na stypendia i granty, które pomagają państwu się rozwijać.

2020

Powrót do góry przycisk