Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

UFDS firmy Sportradar ma na celu zwiększenie wysiłków na rzecz uczciwości ESTCIS

Dostawca danych sportowych i usług integralności Sportradar ogłosił dzisiaj Estońskie Centrum Integralności w Sporcie (ESTCIS) podpisało umowa z Sportradar Integrity Services w celu wykorzystania możliwości monitorowania krajowych zawodów sportowych począwszy od października 2021 .

W oparciu o możliwości monitorowania UFDS

Zgodnie z umową Sportradar zapewni monitorowanie zakładów i zgłaszanie za pośrednictwem Universal Fraud Detection System (UFDS) meczów piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej odbywających się w kraju, obejmujących ponad 1, 000 wydarzeń co roku.

„Jesteśmy w pełni zobowiązani do wprowadzenia środków niezbędnych do zapewnienia uczciwości sportu w całej Estonii, a niniejsza umowa ze Sportradar Integrity Services jest tego integralnym elementem”.

Henn Vallimäe, dyrektor wykonawczy, ESTCIS

Od lata 2022 umowa przewiduje rozszerzenie zakresu usług monitorowania UFDS i obejmuje mecze hokeja na lodzie, badmintona, futsalu, piłki nożnej plażowej i krykieta, aby w pełni wykorzystać możliwości niezależnie ocenianego i weryfikowanego przez zakłady sportowe i system ekspertów uczciwości.

„Globalne monitorowanie zakładów w szerokim zakresie zawodów sportowych da nam cenny wgląd w działalność związaną z zakładami w naszych krajowych rozgrywkach, a specjaliści ds. Uczciwości Sportradar mogą nas ostrzec o wszelkich nieprawidłowościach.”

Henn Vallimäe, dyrektor wykonawczy, ESTCIS

Zagrożenie dopasowania dopasowań

UFDS, który składa się z globalnego zespołu wykwalifikowanych specjalistów ds. Uczciwości, których zadaniem jest analizowanie nieregularnych wzorców obstawiania z wykorzystaniem kombinacji takich wyrafinowane modele matematyczne i uczenie maszynowe udowodniły już swoją wartość dla organizacji sportowych na całym świecie, wykrywając w zeszłym roku ponad 19 ponad 5, 500 raportów w przeszłości 15 lat .

„Współpracując z estońskim FA przez ostatnią dekadę, z przyjemnością podpisujemy tę umowę z innym kluczowym estońskim partnerem w ESTCIS. W Sportradar byliśmy świadkami zagrożeń dla uczciwości w wielu różnych dyscyplinach sportowych w ostatnich latach, a wyzwania te zostały tylko zaostrzone przez pandemię COVID – 19 i związane z nią problemy w skali globalnej ”.

Andreas Krannich, dyrektor zarządzający, Sportradar Integrity Services

Sportradar Integrity Services i Estoński Związek Piłki Nożnej pracują razem przez ponad 10 lat, z danymi i usługami monitorującymi wspierającymi dochodzenia w ramach konkursów, którymi zarządza federacja, w tym głośny przypadek ustawianie meczów w 2014, co doprowadziło do ukarania więcej niż 20 graczy za udział w przestępstwie. Niedawno Sportradar Integrity Services dodał Austriacki Związek Piłki Nożnej (ÖFB) do swojej listy partnerów.

„Usługi świadczone przez UFDS pomogą ESTCIS w ich wysiłkach zmierzających do zrozumienia zagrożenia związanego z ustawianiem meczów w kraju i zapobiegania manipulowaniu ich zawodami sportowymi teraz iw przyszłości. Cieszymy się, że będziemy wspierać ich program uczciwości . ”

Andreas Krannich, dyrektor zarządzający, Sportradar Integrity Services

Sportradar jest zdeterminowany, aby kontynuować ulepszanie swojej technologii i operacji oraz ulepszać swoje możliwości monitorowania zakładów, aby zapewnić ambitne zadanie ochrony integralności światowego sportu. W ramach tego zobowiązania Sportradar ogłosił na początku tego roku, że zaoferuje UFDS bezpłatnie organizacjom i ligom sportowym.

Powrót do góry przycisk