Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Ustawodawcy w Rhode Island sprawdzą umowę hazardową zawartą z Bally’s i IGT

Komitet Finansów Domu Rhode Island jutro dokona przeglądu zaktualizowanej wersji kontraktu hazardowego między Loterią Rhode Island, IGT i Bally’s Corp . Zaktualizowana umowa proponuje utworzenie nowych miejsc pracy i ma przynosić państwu około 300 milionów dolarów rocznie.

Ustawodawcy RI sprawdzą zaktualizowaną umowę hazardową

Zaktualizowana wersja umowy hazardowej zawartej między Rhode Island Lottery, IGT i Bally’s Corp zostaną sprawdzone przez House Finance Committee w stanie w czwartek w tym tygodniu. Zaktualizowana umowa została ogłoszona wczoraj i ustala 20 – roczna umowa między zaangażowanymi stronami.

Przewodniczący Senatu Dominick Ruggerio , który niedawno rozmawiał z WPRI , powiedział, że po „wyczerpującej recenzji ”, nowa propozycja ma na celu ochronę 1, 000 miejsc pracy w Rhode Island . Ponadto podkreślił, że umowa gwarantuje znaczną inwestycję kapitałową i „ zachowuje trzeci co do wielkości strumień dochodów państwa ”.

Zgodnie z umową hazardową, stanowy przemysł hazardowy będzie zarządzany przez IGT i Bally’s. Ponadto duet byłby odpowiedzialny za dwa państwowe kasyna, zlokalizowane w Tiverton i Lincoln . Chociaż w umowie hazardowej nie określono oficjalnej ceny, oczekuje się, że Rhode Island otrzyma około 300 milionów dolarów rocznie .

Zaktualizowana umowa określa dodatkowe warunki dla Bally’s

Zaktualizowana propozycja umowy zmienia stan płatności z góry z 25 mln USD do 27 milionów USD . Ponadto, zgodnie ze zmienioną wersją umowy, firma Bally’s będzie musiała utworzyć 30 nowe miejsca pracy w siedzibie głównej firmy w Providence. Zaangażowanie Bally w I – 195 Komisja za prawa do zmiany nazwy parku wzrasta o 200, 000. Ponadto oczekuje się, że firma powiększy majątek Lincoln o 50, 000 stopy kwadratowe, co może kosztować firmę 100 mln USD

W wyciągu Elizabeth Suever , wiceprezes ds. Stosunków rządowych w Bally’s, powiedziała, że sala gier zostanie powiększona o 40, 000 stopy kwadratowe. Dodatkowo firma zainwestuje w 10, 000 spa o powierzchni stóp kwadratowych i modernizacja obiektów gastronomicznych. Według Suever podczas 12 – 14 miesięcy budowy, około 20 będą brane pod uwagę branże budowlane . Wreszcie ujawniła, że projekt można łatwo rozpocząć za dwa miesiące po przyjęciu przepisów.

IGT stworzy więcej miejsc pracy

Podobnie jak w przypadku Bally, zaktualizowana propozycja określa dodatkowe warunki dla transakcji wewnątrzgrupowych. Zaangażowanie finansowe firmy zostało zwiększone z 150 mln USD do

milionów . Ponadto oczekuje się, że firma utworzy 100 nowe miejsca pracy . Dodatkowo, kary za utracone prace zostały zwiększone z 6 USD 400 do 7 USD 500 za pracę. Minimalne zobowiązanie do rozwiązywania problemów z hazardem również zostało zwiększone z $ 125, 000 do minimum $ 200, 000.

Dyrektor operacyjny IGT, Jay Gendron , powiedział, że jeśli ta ustawa zostanie przyjęta, IGT będzie w stanie utrzymać swój 1, 000 dobrze płatne prace w stanie . Ponadto dodał, że dzięki nowej umowie IGT będzie w stanie zwiększyć zatrudnienie o 100 osób. Według niego „ zapewni, że maszyny będą nadal napędzać ponad 300 milionów ” rocznie przez Rhode Island.

Powrót do góry przycisk