Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Vbet otrzymuje licencję na prowadzenie kasyna i pokera na Ukrainie

BetConstruct marka business-to-construct Vbet została zatwierdzona przez ukraiński hazard i regulator loterii KRAIL o licencję na prowadzenie kasyn online i pokera w kraju. Za zgodą KRAIL, Vbet stanie się pierwszym oficjalnym poker roomem online na Ukrainie. Ukraina zakazała hazardu w przed ostatecznym zalegalizowaniem go ponownie w 2020. Teraz trzeba będzie stworzyć nowy ekosystem.

Vbet otrzymuje licencję na prowadzenie kasyna i pokera na Ukrainie

Założyciel i dyrektor generalny BetConstruct, Vigen Badalyan z zadowoleniem przyjmuje możliwość wykorzystania chwili i zostania pionierem w tej dziedzinie. Według Badalyan rynek hazardowy powinien zapewniać najwyższą jakość rozrywki, jaka jest możliwa w legalny sposób, aby wzbudzić zainteresowanie wśród obywateli Ukrainy. CEO wierzy w odpowiedzialny hazard, wspieranie lokalnego sportu, przestrzeganie najwyższych standardów etyki biznesowej, w połączeniu z kreatywnością i pasją.

Kierownik ds. licencjonowania i certyfikacji Vbet Seda Mkhitaryan cieszył się z aprobaty KRAIL. Mkhitaryan poczuł się zaszczycony otrzymaniem oficjalnego uznania przez Ukraińską Komisję ds. Hazardu i Loterii. Mimo trudnych czasów, Mkhitaryan podziela sentyment Badalyana do ustanowienia Vbet jako wiodącej siły na ukraińskim rynku hazardowym. Obecnie Vbet, Cosmolot i Parimatch zostały oficjalnie zatwierdzone przez KRAIL. Vbet będzie teraz działać pod domeną Vbet.ua w tym kraju.

Hazard na Ukrainie musi przywrócić ekosystem

Hazard na Ukrainie został zakazany z powodu incydentu w 2009, gdzie dziewięć osób zginęło w hali hazardowej w Dniepropietrowsku. Wiele osób domagało się całkowitego zakazu hazardu, co w końcu miało miejsce, gdy parlament uchwalił ustawę zakazującą hazardu, niezależnie od medium – internetowego lub stacjonarnego. Jakikolwiek udział w grze, w której ludzie obstawiają i są uprawnieni do otrzymania nagrody, był zabroniony, z wyjątkiem loterii.

Hazard został ponownie zalegalizowany w 2020 za zgodą prezydenta Wołodymyra Zełenskiego. Nowe prawo mówi, że zarówno lokalni, jak i zagraniczni operatorzy mogą organizować gry bukmacherskie, o ile zostały zarejestrowane i zatwierdzone przez ukraińskie organy regulacyjne.

Minęło zaledwie kilka miesięcy od legalizacji hazardu na Ukrainie, a do ustanowienia stabilnego środowiska jest jeszcze długa droga. Ponieważ 2009 prawo nie powstrzymało ludzi przed nielegalnymi zakładami, teraz rząd będzie musiał ścigać nielicencjonowanych bukmacherów, aby zapewnić zdrową przyszłość hazardowi. Z drugiej strony legalni bukmacherzy byli niezadowoleni z braku zdecydowania rządu, ponieważ drobne szczegóły dotyczące licencji i podatków są nadal niejasne.

Jedno jest pewne: Vbet dołącza teraz do grona licencjonowanych bukmacherów, których zadaniem będzie torowanie drogi do bezpiecznego i legalnego hazardu na Ukrainie.

2020

Powrót do góry przycisk